Bogusław Nadolnik rezygnuje z zasiadania w RN PGNiG

W środę 5 listopada z zasiadania w radzie nadzorczej PGNiG zrezygnował Bogusław Nadolnik. Urzędnik nie podał przyczyn rezygnacji. Nadolnik krótko pełnił funkcję członka rady. Zasiadał w niej od stycznia obecnego roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bogusław Nadolnik rezygnuje z zasiadania w RN PGNiG

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

5 lis 2014 19:43


Kim jest były już członek rady? To dyrektor Departamentu Działań Poprywatyzacyjnych w Ministerstwie Skarbu Państwa. Nadolnik jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie audytu i wewnętrznej kontroli. W latach 1990-1992 ukończył Zarządzanie Małym Biznesem w Georgetown University Washington D.C. (USA), gdzie rozpoczął karierę zawodową jako praktykant.

Czytaj też: PGNiG: Spór ze związkami zakończony, ale podwyżek nie będzie

Wracając do Polski w 1994 roku podjął pracę w Wydziale Organizacyjnym Gabinetu Ministra jako starszy specjalista, a następnie p.o. dyrektora gabinetu ministra w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarski Żywnościowej.

W latach 1996-2006 pracował w Ministerstwie Skarbu Państwa jako zastępca dyrektora Departamentu Finansów Skarbu Państwa, zastępca dyrektora Departamentu Budżetu i Finansów oraz p.o. dyrektora Biura ds. Pomocy Publicznej.

Czytaj też: Steinhoff: PGNiG musi zracjonalizować zatrudnienie

W 2008 roku przeszedł do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie był wiceministrem. Od 2008 do 2013 roku sprawował funkcję zastępcy prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.