wnp.pl

Bogusław Nadolnik rezygnuje z zasiadania w RN PGNiG

0 0
Bogusław Nadolnik rezygnuje z zasiadania w RN PGNiG
Fot. mat. pras.

W środę 5 listopada z zasiadania w radzie nadzorczej PGNiG zrezygnował Bogusław Nadolnik. Urzędnik nie podał przyczyn rezygnacji. Nadolnik krótko pełnił funkcję członka rady. Zasiadał w niej od stycznia obecnego roku.

Kim jest były już członek rady? To dyrektor Departamentu Działań Poprywatyzacyjnych w Ministerstwie Skarbu Państwa. Nadolnik jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie audytu i wewnętrznej kontroli. W latach 1990-1992 ukończył Zarządzanie Małym Biznesem w Georgetown University Washington D.C. (USA), gdzie rozpoczął karierę zawodową jako praktykant.

Czytaj też: PGNiG: Spór ze związkami zakończony, ale podwyżek nie będzie

Wracając do Polski w 1994 roku podjął pracę w Wydziale Organizacyjnym Gabinetu Ministra jako starszy specjalista, a następnie p.o. dyrektora gabinetu ministra w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarski Żywnościowej.

W latach 1996-2006 pracował w Ministerstwie Skarbu Państwa jako zastępca dyrektora Departamentu Finansów Skarbu Państwa, zastępca dyrektora Departamentu Budżetu i Finansów oraz p.o. dyrektora Biura ds. Pomocy Publicznej.

Czytaj też: Steinhoff: PGNiG musi zracjonalizować zatrudnienie

W 2008 roku przeszedł do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie był wiceministrem. Od 2008 do 2013 roku sprawował funkcję zastępcy prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.