Błażej Kucharski dyrektorem regionalneym Colliers

Błażej Kucharski dołączył do zespołu Colliers International obejmując funkcję dyrektora regionalnego w Gdańsku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Błażej Kucharski dyrektorem regionalneym Colliers

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

22 paź 2013 13:34


Błażej Kucharski posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów i pozyskiwaniu nowych inwestycji. Przez ostatnie 10 lat związany był z administracją publiczną Gdańska i Sopotu. Przed rozpoczęciem współpracy z Colliers pracował w Biurze Prezydenta Sopotu, gdzie odpowiadał za rozwój turystyki, promocję gospodarczą i pomoc inwestorom.

Błażej Kucharski będzie doradzał klientom nie tylko z Gdańska, ale z całego regionu Trójmiasta. Będzie ściśle współpracował z Robertem Karniewskim, odpowiedzialnym za nadzór nad rynkiem biurowym w miastach regionalnych.

- Wiedza o regionie trójmiejskim, jaką Błażej wnosi do naszej firmy stanowi ogromną wartość, bo to właśnie ona pozwala sprawnie poruszać się po rynku i precyzyjnie określać jego potrzeby. Wieloletnie doświadczenie Błażeja w pracy z inwestorami rozpoczynającymi swoją działalność w Polsce oraz znajomość procedur związanych z tym procesem stanowi doskonałą bazę do kompleksowej obsługi klientów Colliers - komentuje Robert Karniewski, Partner w Colliers International.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.