Beata Mońka prezesem Gremi Business Communication

0 0
Beata Mońka prezesem Gremi Business Communication

Beata Mońka została prezes spółki Gremi Business Communication, która od 1 października przejęła wydawanie czterech tytułów Gremi Media: "Rzeczpospolitej", "Parkietu", "Sukcesu" i "Bloomberg Businesweek Polska".

Zastąpiła na tym stanowisku Grzegorza Hajdarowicza, który będzie przewodniczącym rady nadzorczej GBC.

- Dołączam do zespołu w momencie głębokiej zmiany. Wierzę, że wspólnie odniesiemy sukces rynkowy. Mamy silne tytuły, świetnych dziennikarzy i dobry punkt startu. Będziemy rozwijać wydawnictwo w segmencie Wydarzenia/Gospodarka/Prawo, a także zwiększać naszą obecność w online i e-wydaniach - mówi Beata Mońka.

Z mediami od ponad 19 lat. Z wykształcenia jest ekonomistką, skończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Wydział Handlu Zagranicznego oraz Swinburne University of Technology - Business Faculty w Melbourne.

- Od początku powtarzałem, że będziemy starali się budować kompetencje, które pozwolą na wykorzystywanie zasobów tworzonych przez naszych dziennikarzy na nowych polach eksploatacji, w Internecie, z większym wykorzystaniem multimediów. Dlatego bardzo mnie cieszy, że Pani Beata Mońka, mająca duże doświadczenie w mediach elektronicznych zdecydowała się wzmocnić nasz zespół - powiedział Grzegorz Hajdarowicz.

Beata Mońka karierę zawodową zaczęła w agencji reklamowej Young&Rubicam w Melbourne, w Australii. Potem, już w Polsce, pracowała w grupie mediowej Omnicom i WPP oraz w wydawnictwie Axel Springer. Potem zarządzała grupą komunikacyjną Young&Rubicam Brands z holdingu WPP. Była też prezes spółki Canal+ Cyfrowy (operator platformy Cyfra+). Z firmą była związana do czasu transakcji pomiędzy Grupą Canal+, ITI i Grupą TVN.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.