Bartosz Poręba dołączył do kancelarii Góralski&Goss Legal

Do zespołu prawników kancelarii Góralski&Goss Legal dołączył Bartosz Poręba, obejmując stanowisko Senior Associate w dziale transakcyjnym kancelarii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bartosz Poręba dołączył do kancelarii Góralski&Goss Legal

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

dlahandlu.pl

30 cze 2016 8:42


Bartosz Poręba w swojej praktyce koncentruje się na przeprowadzaniu transakcji handlowych, w szczególności z zakresu najmu powierzchni biurowych i magazynowych, logistyki i transportu, usług IT, a także na bieżącym doradztwie kontraktowym i prowadzeniu negocjacji w tym obszarze. Specjalizuje się także w przygotowywaniu regulaminów usług i procedur wewnętrznych obowiązujących w spółkach handlowych. Ponadto zajmuje się zagadnieniami szeroko pojętego prawa korporacyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego i transportowego oraz sporów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z renomowanymi polskimi kancelariami prawnymi oraz w spółkach prawa handlowego w charakterze in-house. Mecenas Bartosz Poręba przynależy do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, gdzie odbywał aplikację radcowską. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Finansami w Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskał także certyfikaty kompetencji zawodowych kadry zarządzającej w krajowym
i międzynarodowym transporcie drogowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.