Bartłomiej Czernecki doradcą zarządu PMPG Polskie Media

0 0

Bartłomiej Czernecki został doradcą Zarządu PMPG Polskie Media. Jego zadaniem ma być rozwój i ugruntowanie pozycji rynkowej jednego z nielicznych polskich wydawców prasowych jako wyraziciela głosu polskich interesów i polskich przedsiębiorców.

W dotychczasowej karierze zawodowej Bartłomiej Czernecki zajmował się przede wszystkim doradztwem strategicznym oraz opracowywaniem i wdrażaniem projektów specjalnych w dziedzinie rozwoju, restrukturyzacji i usprawniania operacji przedsiębiorstw. Przez 8 lat związany był z rynkiem mediów i telekomunikacji, czynnie uczestniczył w przygotowaniu i przeprowadzeniu jednej z najważniejszych fuzji w tym segmencie na polskim rynku.

Był także związany z rynkiem sztuki, m.in. jako wiceprezes wydawnictwa wydającego najstarszy polski magazyn poświęcony sztuce i biznesowi „Art.&Business”. Jako wiceprezes zarządu domu aukcyjnego Abbey House odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie inwestorów, miał swój udział w tym, że Abbey House weszło w skład portfolio największego operatora związanego z rynkiem sztuki na świecie, ArtNews.

Był również jednym z architektów transakcji w ramach której notowana na NewConnect ArtNews połączyła się z amerykańską grupą wydawniczą Brant Publications, którą kontroluje miliarder z branży papierniczej, Peter M. Brant. Dzięki tej transakcji ArtNews ma przekraczający 50 proc. udział w amerykańskim rynku fachowych czasopism o sztuce z czytelnictwem przekraczającym 2 mln.

Czernecki pełnił też funkcję dyrektora zarządzającego m.in. w technologicznej spółce Noidss, która produkuje urządzenia wspomagające rozwiązywanie problemów społecznych, m.in. blokady alkoholowe dla kierowców.

Czernecki jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, kierunek prawo i administracja. W okresie studiów przez 4 kadencje był przewodniczącym samorządu studentów. Założył i przewodniczył studenckiej poradni prawnej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.