Balzola-Widmann i Zuiderveld wiceprezesami Nvidii

Nvidia ma dwóch nowych wiceprezesów. Zostali nimi Xochilt Balzola-Widmann i Jaap Zuiderveld, którzy będą odpowiadali za rynki w Europie, Bliskim Wschodzie i Indiach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Balzola-Widmann i Zuiderveld wiceprezesami Nvidii

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

22 paź 2014 18:43


Jaap Zuiderveld został wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu we wspomnianym regionie, zaś Xochilt Balzola-Widmann powołana została na wiceprezesa ds. działalności konsumenckiej.

Zuiderveld przedtem pracował w londyńskiej spółce Colt Technology Services. Wcześniej był także europejskim dyrektorem operacyjnym i zarządzającym w firmie ACN, a także dyrektorem generalnym firmy Active 24.

Czytaj też: 80 tysięcy pracowników sezonowych znajdzie pracę w Amazonie

W firmie Nvidia będzie odpowiadał za wzrost sprzedaży produktów i systemów zintegrowanych oraz rozwiązań przeznaczonych dla przedsiębiorstw i branży motoryzacyjnej.

Z kolei Xochilt Balzola-Widmann przenosi się z firmy Amazon. Tam odpowiadała za rozwój produktów Kindle w rejonie Europy Środkowej. Balzola-Widmann pełniła także kierownicze funkcje w firmach Ingram Micro i Symantec. W Nvidzie ma za zadanie podnieść sprzedaż, koncentrując się na markach GeForce i Shield.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.