www.portalspozywczy.pl

Bać-Pol ma nowego wiceprezesa

0 0
Bać-Pol ma nowego wiceprezesa

Piotr Braune został powołany do zarządu Bać-Pol S.A., w którym będzie pełnił funkcję wiceprezesa, jednocześnie odpowiadając za Pion Handlowy i rozwój Grupy Kapitałowej.

Piotr Braune ma 43 lata, jest absolwentem Wydziału Inżynierii Budowlanej Politechniki Lubelskiej. Pracuje w Grupie Bać-Pol od 1 stycznia br. na stanowisku dyrektora ds. strategii i rozwoju grupy, a także pełni funkcję członka rady nadzorczej w spółce SPAR Polska.

Zawodowo przez ostatnie 17 lat związany był z Grupą Emperia, gdzie miał okazję zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania kategoriami oraz zespołami sprzedaży, prowadzenia interdyscyplinarnych projektów oraz zarządzania zmianami organizacyjnymi w dużej firmie. Od 2001 r. jako dyrektor sprzedaży, a później dyrektor rozwoju Eldorado S.A. budował organicznie pozycję tego dystrybutora.

Od 2006 r. jako pełnomocnik zarządu rozwijał sieć supermarketów Stokrotka. Po fuzji Eldorado z Grupą BOS w 2009 r. kierował zespołem prowadzącym integrację organizacyjną, operacyjną i systemową poszczególnych spółek, co znacząco przyczyniło się do powstania największego ogólnopolskiego dystrybutora - Tradis. Ostatnie 2 lata spędził w Tradisie na stanowisku dyrektora Dywizji

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Stokrotkę to widział......jak był na zakupach . Co za bzdury. Piotr od 6 lat odpowiadał ża nic. Nie miał najmniejszego wpływu na rozwój. Nawet nie był zapraszany na te spotkania.
  • czyzby komentarz nie doszedł do panskiej firmy panie prezesie? mickiewicza 7 komornicki daniel agent poapierosowy sprzedający papieroski. proszę go uspokoic . i tych swoich pupilow z mickiewicza 7 m 3 gniatka z mieszkania 3 1piętro i szablana z 2 piętra mieszkanie 7, bo drzazgi gorące na kosci bardzo pieką, jestem tylko mieszkanką między tymi chuliganami inteligentnymi, , a tu są panscy pracownili ktorzy nie patrzą na wiek, dranie chcą się tylko bawic ale ci mają swoje rodzinki i tych z ktorymi spią, więc, , prosba tylko , mieszkanka z kamienicy mickiewicza 7

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.