Awanse w Mindshare Polska

0 0

Anita Serafin awansowała na stanowisko director pionu invention w Mindshare Polska, a Paweł Kowal został performance & creative managerem, invention.

Anita Serafin dotychczas pełniła funkcję manager, invention. Na stanowisku director będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych strategii komunikacyjnych, wykorzystujących nowe kanały i narzędzia komunikacji, w tym media społecznościowe. Do obowiązków Anity będzie należała koordynacja prac pionu Invention, w tym zarządzanie realizacją niestandardowych działań digital.

Anita Serafin z Mindshare związana jest z przerwami od 2006 roku. Zajmowała się planowaniem kampanii internetowych m.in. dla: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zarządzała projektami specjalnymi i rozwojem internetowych produktów reklamowych. W Mindshare Polska ponownie od października 2014 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej.

Anitę Serafin w codziennej pracy będzie wspierał Paweł Kowal, który awansował na stanowisko performance & creative manager, invention. Jako pasjonat danych i nowych technologii, Paweł będzie odpowiedzialny za koordynację działań performance i dalsze wsparcie rozwoju programmatic w Mindshare w kierunku data driven i adaptive marketing advertising. Dodatkowo do jego obowiązków będzie należała koordynacja i rozwój komórki kreatywno-produkcyjnej w ramach pionu invention.

Z Mindshare Polska związany jest od 2013 roku – dotychczas na stanowisku performance
& programmatic strategist, invention, gdzie był odpowiedzialny za koordynację i nadzór merytoryczny nad projektami efektywnościowymi, realizowanymi przez Mindshare i GroupM. Wcześniej zdobywał doświadczenia w grupie Clickad i agencjach kreatywno-produkcyjnych, gdzie odpowiadał na prowadzenie projektów, grafikę i obsługę klienta. Absolwent wydziału socjologii Collegium Civitas ze specjalizacją w mediach i komunikacji społecznej.

Koordynacją działań z zakresu paidsearch i paidsocial w ramach pionu invention będą nadal zajmowali się stratedzy SEM & social zespołu: Dorota Łoboda i Michał Gąska.

Cały pion Invention raportuje do Anny Nowak, partner, invention, Mindshare Polska, która jest związana ze spółką od 13 lat.

Jednocześnie z dniem 30 czerwca 2016 r. współpracę z domem mediowym kończy Bartosz Sikora, director, invention.

– Zarządzanie pionem invention powierzyliśmy znakomitym specjalistom, którzy od wielu lat związani są z rynkiem mediów i reklamy. Jesteśmy przekonani, że zespół pod kierownictwem Anity

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.