Awanse w grupie hotelowej Orbis

Alicja Panasiuk i Monika Kubat z zespołu sprzedaży Orbis objęły stanowiska dyrektorskie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Awanse w grupie hotelowej Orbis

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

9 lut 2016 15:24


Ścieżka kariery zawodowej Alicji Panasiuk od początku związana jest z hotelarstwem. Jako absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, rozpoczęła pracę w hotelu Mercure Fryderyk Chopin pod koniec lat 90.

W 2001 r. dołączyła do zespołu sprzedaży globalnej Orbis jako kierownik ds. kluczowych klientów. Właśnie tam przez kilka lat poszerzała swoją wiedzę i wzbogacała doświadczenie w obszarze turystyki, co pozwoliło jej z sukcesem wdrażać strategię w tym segmencie na kolejnym stanowisku – starszego kierownika sprzedaży w hotelu Novotel Centrum Warszawa.

W roku 2011 Alicja Panasiuk objęła stanowisko kierownika zespołu ds. turystyki i MICE (Meetings, incentives, conferencing, exhibitions) w dziale sprzedaży globalnej Orbisu. Od lutego 2016 roku awansowała na dyrektor ds. kluczowych klientów i odpowiada za segment korporacyjny, MICE a także turystyki. Zarządza 11-osobowym zespołem.

Monika Kubat z hotelarstwem związana jest od początku kariery. Jako absolwentka technikum hotelarskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, swoją karierę zawodową rozpoczęła w krakowskim Grand Hotelu, pracując w dziale rezerwacji. W 2003 roku związała się z siecią Accor. Przez sześć lat pracowała w hotelu Novotel Kraków Centrum, awansując od stanowiska recepcjonistki do działu sprzedaży, gdzie objęła stanowisko kierownika ds. sprzedaży i była odpowiedzialna za sprzedaż w segmencie korporacyjnym.

2008 był dla Moniki Kubat rokiem dużej zmiany – przeprowadziła się do Sopotu, gdzie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelu Sofitel Grand Sopot odpowiadając za sprzedaż hotelu we wszystkich segmentach.

Cztery lata później rozpoczęła pracę w biurze zarządu Orbis w dziale sprzedaży jako business segment manager, odpowiadając za segment korporacyjny oraz MICE B2B na Polskę i Kraje Bałtyckie. Przez trzy lata zarządzała zespołem kierowników ds. kluczowych klientów.

Od lutego 2016 roku rozpoczęła nowy rozdział w swojej karierze zawodowej – objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży regionalnej na Polskę. Zakres jej obowiązków obejmuje zarządzanie 10-osobowym zespołem zlokalizowanym w różnych miastach: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.