Property News

Awanse w Colliers International

0 0
Awanse w Colliers International
Jan Barbasiewicz awansował w strukturach Colliers International na stanowisko dyrektorskie. (fot. mat.pras.)

Jan Barbasiewicz oraz Krzysztof Kienorow awansowali na stanowiska dyrektorskie w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych Colliers International.

Jan Barbasiewicz awansował na stanowisko dyrektora w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych Colliers International. Posiada 10 lat doświadczenia na polskim rynku powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Doradzał międzynarodowym i krajowym firmom w procesie uruchamiania centrów logistycznych oraz zakładów produkcyjnych na łączną powierzchnię ponad 800 tys. mkw., szczególnie w sektorze e-commerce, logistyki produkcji, branży elektronicznej i FMCG.

Tylko w ostatnim roku brał udział w zamknięciu ponad 20 transakcji najmu na ponad 120 tys. mkw. łącznie. Specjalizuje się w obsłudze klientów na terenie zachodniej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem rynków Poznania i Wrocławia.

Krzysztof Kienorow awansował na stanowisko Associate Director w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych Colliers International. W ostatnim roku brał udział w zamknięciu ponad 20 transakcji na ponad 70 tys. mkw. łącznie. W ostatnim czasie prowadził transakcje m.in. dla Eurocash, Johnson Electric czy DPD.

W ciągu swojej kariery zawodowej doradzał firmom z następujących sektorów: motoryzacyjny, logistyka produkcji, farmaceutyczny, handlowy, branża kurierska. Specjalizuje się w obsłudze rynków Polski Południowej i Centralnej ze szczególnym uwzględnieniem Górnego Śląska, Krakowa i Warszawy.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.