Awans w Savills: Łukasz Michalak specjalistą od BREEAM

6
Awans w Savills: Łukasz Michalak specjalistą od BREEAM fot.mat.pras.
Łukasz Michalak, project manager w dziale zarządzania projektami Savills, został certyfikowanym asesorem BREEAM In-Use, zdając egzamin z wynikiem celującym. Jako asesor BREEAM In-Use będzie mógł przeprowadzać proces certyfikacji w schemacie BREEAM In-Use dla istniejących budynków biurowych, handlowych i magazynowych.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Awans w Savills: Łukasz Michalak specjalistą od BREEAM

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

6 lip 2016 10:49


- Dla Działu Zarządzania Projektami Savills rozwój linii biznesowej związanej z ekologią i ochroną środowiska jest bardzo ważnym aspektem działalności. Jesteśmy dumni z faktu, że mamy kolejnego asesora, który będzie wypełniał naszą „zieloną” misję. Osobiście gratuję Łukaszowi fantastycznego wyniku w egzaminie - mówi Milena Sikora Associate w Dziale Zarządzania Projektami Savills i międzynarodowy asesor BREEAM New Construction i BREEAM In-Use.

- Cieszę się, że dołączyłem do grona asesorów BREEAM i mogę aktywnie uczestniczyć w rozwoju zielonego budownictwa w naszym kraju. Jestem przekonany, że dzięki moim nowym kwalifikacjom lepiej sprostam wymaganiom klientów i przyczynię się do dalszego uświadamiania lokalnego rynku nieruchomości, że ekologiczne znaczy lepsze - mówi Łukasz Michalak.

BREEAM to powszechnie stosowany i uznany system oceny jakości budynków. Wyznacza standardy w oparciu o najlepsze praktyki w zrównoważonym projektowaniu, budowie i eksploatacji budynków. Metoda ta została opracowana przez organizację BRE Global (Building Research Establishment) w Wielkiej Brytanii w 1990 roku. Dzięki możliwości stosunkowo łatwego dostosowania do lokalnych warunków geograficznych i legislacyjnych, jest on wykorzystywany do oceny stopnia zrównoważonego budownictwa na całym świecie.

Łukasz Michalak pracuje w Savills od 2014 roku. Ma na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem projektów kompleksowej realizacji wykończenia powierzchni biurowych, w tym aranżacje powierzchni dla międzynarodowych firm, jak Fujitsu, Medtronic czy Webinterpret. Łukasz uczestniczył także przy projektach aranżacji biura w stylu Star Wars firmy Step-Stone i kliniki Enelmed.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.