Property News

Awans w Savills: Łukasz Michalak specjalistą od BREEAM

0 0

Łukasz Michalak, project manager w dziale zarządzania projektami Savills, został certyfikowanym asesorem BREEAM In-Use, zdając egzamin z wynikiem celującym. Jako asesor BREEAM In-Use będzie mógł przeprowadzać proces certyfikacji w schemacie BREEAM In-Use dla istniejących budynków biurowych, handlowych i magazynowych.

Awans w Savills: Łukasz Michalak specjalistą od BREEAM
fot.mat.pras.

- Dla Działu Zarządzania Projektami Savills rozwój linii biznesowej związanej z ekologią i ochroną środowiska jest bardzo ważnym aspektem działalności. Jesteśmy dumni z faktu, że mamy kolejnego asesora, który będzie wypełniał naszą „zieloną” misję. Osobiście gratuję Łukaszowi fantastycznego wyniku w egzaminie - mówi Milena Sikora Associate w Dziale Zarządzania Projektami Savills i międzynarodowy asesor BREEAM New Construction i BREEAM In-Use.

- Cieszę się, że dołączyłem do grona asesorów BREEAM i mogę aktywnie uczestniczyć w rozwoju zielonego budownictwa w naszym kraju. Jestem przekonany, że dzięki moim nowym kwalifikacjom lepiej sprostam wymaganiom klientów i przyczynię się do dalszego uświadamiania lokalnego rynku nieruchomości, że ekologiczne znaczy lepsze - mówi Łukasz Michalak.

BREEAM to powszechnie stosowany i uznany system oceny jakości budynków. Wyznacza standardy w oparciu o najlepsze praktyki w zrównoważonym projektowaniu, budowie i eksploatacji budynków. Metoda ta została opracowana przez organizację BRE Global (Building Research Establishment) w Wielkiej Brytanii w 1990 roku. Dzięki możliwości stosunkowo łatwego dostosowania do lokalnych warunków geograficznych i legislacyjnych, jest on wykorzystywany do oceny stopnia zrównoważonego budownictwa na całym świecie.

Łukasz Michalak pracuje w Savills od 2014 roku. Ma na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem projektów kompleksowej realizacji wykończenia powierzchni biurowych, w tym aranżacje powierzchni dla międzynarodowych firm, jak Fujitsu, Medtronic czy Webinterpret. Łukasz uczestniczył także przy projektach aranżacji biura w stylu Star Wars firmy Step-Stone i kliniki Enelmed.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.