Askaniusz Sawicki dyrektorem ds. personalnych w Coca-Cola HBC Polska

Askaniusz Sawicki został powołany na stanowisko dyrektora ds. personalnych Coca-Cola HBC Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Askaniusz Sawicki dyrektorem ds. personalnych w Coca-Cola HBC Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

13 lip 2016 10:36


Sawicki w firmie rozpoczął pracę w 2009 r. jako dyrektor ds. rozwoju organizacji. Kolejnymi jego rolami w organizacji były: stanowisko HR biznes partnera dla działów wspierających, a następnie HR biznes partnera dla działów komercyjnych. Wraz ze swoim zespołem zapewniał kompleksowe wsparcie HR-owe na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Przed dołączeniem do Coca-Cola HBC Polska pracował między innymi w PTC ERA (T-Mobile) jako HR biznes partner dla pionów sprzedaży, marketingu i strategii oraz w PTK Centertel – Idea (Orange) jako HR biznes partner dla pionów sprzedaży i marketingu oraz kierownik działu szkoleń i rozwoju. Ukończył studia magisterskie na wydziale menedżerskim Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Askaniusz Sawicki zastąpił na stanowisku Irminę Wrotecką, która po 25 latach pracy w systemie Coca-Cola oraz karierze zawodowej obejmującej wiele wysokich stanowisk menedżerskich, zarówno w Polsce jak i w strukturach międzynarodowych, postanowiła odejść z Coca-Cola HBC Polska na emeryturę z końcem roku, aby podjąć nowe wyzwania i poświęcić czas swoim pasjom i osobistym zainteresowaniom.

W wolnym czasie Sawicki pasjonuje się dalekimi podróżami do egzotycznych zakątków świata, poznawaniem miejscowej kultury, obyczajów i historii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.