Artur Góralczyk nowym prezesem spółki market-Detal

6
Artur Góralczyk nowym prezesem spółki market-Detal Nowy prezes związany jest z firmą od ośmiu lat, jako członek zarządu ds. ekspansji, zarządzania nieruchomościami i Inwestycji oraz finansów i księgowości (fot. Mila)
10 kwietnia nastąpi zmiana w zarządzie spółki market-Detal. Nowym prezesem będzie Artur Góralczyk, przejmuje on obowiązki Artura Kasnera, który powraca do Rady Nadzorczej.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Artur Góralczyk nowym prezesem spółki market-Detal

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

27 lut 2015 14:09


Nowy prezes związany jest z firmą od ośmiu lat, jako członek zarządu ds. ekspansji, zarządzania nieruchomościami i Inwestycji oraz finansów i księgowości. Planuje kontynuować strategię biznesową i politykę personalną firmy, którą współtworzył.

Artur Kasner prezes spółki market-Detal, która jest właścicielem sieci supermarketów Mila, po intensywnym okresie pracy nad uruchomieniem sieci supermarketów Mila, powraca do Rady Nadzorczej, gdzie będzie nadzorował kontynuację prac nad dalszym rozwojem firmy.

Kończy to pierwszy etap projektu, na który złożyło się wiele elementów, takich jak opracowanie nowej strategii marketingowej, przeprowadzenie negocjacji handlowych z partnerami, wybudowanie centrum logistycznego w Krągoli, oraz implementacja systemów informatycznych. W tym celu firma zbudowała strategiczne działy, takie jak marketing, dział zakupów oraz pion logistyczny.

Nowy prezes obejmie swoją funkcję z dniem 10 kwietna br., a na ten moment zaczyna pełnić rolę wiceprezesa zarządu.

Artur Góralczyk w branży FMCG ma 20-letnie doświadczenie, które nabył w firmach takich jak Jeronimo Martins Polska i Plus Discount.

Artur Góralczyk był mocno zaangażowany w każdy etap tworzenia nowej sieci. Współtworzył plan biznesowy, odpowiadał za budowę centrum w Krągoli, zrealizowaną w zaledwie siedem miesięcy oraz nadzorował proces rebrandingu wszystkich 167 sklepów.

Firma market-Detal istnieje 17 lat na rynku, a ostatnie zmiany wprowadzają ją na tor jeszcze dynamiczniejszego rozwoju.

Spółka market-Detal posiada obecnie 170 sklepów i zatrudnia blisko 5 500 osób oraz planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.