Artur Dyczko wiceprezesem JSW ds. strategii i rozwoju

6
Artur Dyczko wiceprezesem JSW ds. strategii i rozwoju Artur Dyczko (fot.linkedin.com)
Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) podjęła uchwałę o powołaniu Artura Dyczki w skład zarządu JSW i powierzyła mu pełnienie funkcji zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju IX kadencji.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Artur Dyczko wiceprezesem JSW ds. strategii i rozwoju

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

9 sie 2017 8:12


Artur Dyczko ma ponad 19-letnie doświadczenie, w tym blisko trzyletnie w ruchu zakładu górniczego obejmujące: eksploatację złóż, planowanie i harmonogramowanie produkcji, modelowanie złóż, ekonomikę pozyskiwania surowców, optymalizację i restrukturyzację zakładów górniczych.

Od lipca 2016 roku zatrudniony w JSW S.A. na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. restrukturyzacji grupy kapitałowej JSW, dyrektora Biura Strategii i Rozwoju JSW - pełnomocnika zarządu ds. restrukturyzacji GK JSW Obecnie pełni w spółce funkcję pełnomocnika ds. technicznych.

Dyczko jest współautorem strategii funkcjonowania LW Bogdanka S.A. do roku 2020; głównym konsultantem górniczym nowego modelu biznesowego Polskiej Grupy Górniczej oraz autorem strategii wyjścia JSW z kryzysu - podała JSW.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.