Arkadiusz Tecław prezesem spółek z grupy Paged

6
Arkadiusz Tecław prezesem spółek z grupy Paged Waldemar Czarnocki po 20 latach zrezygnował z kierowania dwoma spółkami z grupy Paged. Jego miejsce zajął Arkadiusz Tecław. (fot. mat.pras.)
Arkadiusz Tecław został powołany na stanowisko prezesa spółek Paged-Sklejka i Sklejka-Pisz z grupy Paged. Zastąpił na tym stanowisku Waldemara Czarnockiego, który po 20 latach kierowania segmentem sklejkowym zrezygnował ze stanowiska.

REKLAMA
Puls HR Puls HR

Arkadiusz Tecław prezesem spółek z grupy Paged

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

6 cze 2016 13:45


Arkadiusz Tecław nowym prezes „Paged-Sklejka” oraz „Sklejka-Pisz” Paged jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie biznesowe zdobywał w Procter&Gamble, DaimlerChrysler, Zelmer, oraz w Ceramice Paradyż.

W latach 2007-2013 był odpowiedzialny w Zelmerze za rozwój eksportu do krajów byłego ZSRR, w tym m.in. za budowę od podstaw organizacji na Ukrainie. Specjalizuje się z skalowaniu biznesów, głównie poprzez wdrażanie strategii eksportowych i implementowanie standardów korporacyjnych w multikulturowych organizacjach.

Rady nadzorcze spółek sklejkowych zdecydowały również o powołaniu w skład ich zarządów, jako członka, Krzysztofa Felbóra, pełniącego od niedawna funkcję dyrektora finansowego segmentu.

Krzysztof Felbór to inżynier, finansista, absolwent Harvard Business School. Od 20 lat pełnił czołowe funkcje w zarządach polskich spółek dużych, głównie amerykańskich koncernów z sektora spożywczego i rolno-spożywczego. Korporacyjną karierę rozpoczynał z Kraft Foods.

Skład zreorganizowanych zarządów obu spółek sklejkowych uzupełniają także: Grzegorz Gosiewski i Kamil Brzuziewski, dotychczasowi ich członkowie, odpowiedzialni za sprzedaż i produkcję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

4 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Wspolpracownik 2016-09-19 15:48:26

Miałem przyjemność współpracować z p Tecławem przez kilka lat "biurko w biurko". Uwazam ze decyzja powolania Go na prezesa spółek jest strzalem w 10. Gratulacje i powodzenia.

Ggg 2016-08-20 14:51:34

Gosiek przecież został :-)

kasyno 2016-07-07 10:06:45

No i Gosiak poleciał :) ahhh cóż za piękna muzyka dla mych uszu

REKLAMA