Arkadiusz Rembowski dyrektorem w Giełdzie Nieruchomości Wartościowych

Arkadiusz Rembowski objął stanowisko dyrektora Wealth Management w zespole Giełdy Nieruchomości Wartościowych. Odpowiedzialny on będzie za wsparcie koordynację wszystkich działań operacyjnych Giełdy Nieruchomości Wartościowych, w szczególności za współpracę z partnerami instytucji oraz rozwój sieci GNW.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Arkadiusz Rembowski dyrektorem w Giełdzie Nieruchomości Wartościowych

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

31 paź 2013 8:33


- Giełda Nieruchomości Wartościowych ma ambicję stać się kompendium wiedzy i platformą wymiany poglądów dla najbardziej opiniotwórczych ekspertów, którzy inwestują i doradzają w inwestycjach. O jej potencjale świadczy kilkanaście umów zawartych z firmami pośredniczącymi w obrocie nieruchomości, instytucjami bankowości prywatnej, firmami ubezpieczeniowymi i kancelariami adwokackimi w ciągu zaledwie kilku tygodni od rozpoczęcia działalności - mówi Tomasz Konarski, prezes GNW.

- Chcąc zapewnić jak najlepszą opiekę nad projektem, powołaliśmy do naszego zespołu nową osobę. Jestem przekonany, że pan Arkadiusz Rembowski dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie produktów inwestycyjnych przyczyni się do budowy sukcesu naszego przedsięwzięcia - dodaje Konarski.

Arkadiusz Rembowski jest menedżerem z 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. Swoją karierę rozpoczynał od pracy w firmie Expander, w czasie gdy usługi doradcze były dopiero wdrażane na polskim rynku. Przez ostatnie 7 lat pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów finansowych Money Expert, gdzie odpowiadał między innymi za wdrażanie i promocję produktów finansowych, zarządzanie procesem sprzedaży i tworzenie programów motywacyjnych dla sieci sprzedaży i partnerów biznesowych spółki.

Od 2008 roku zasiadał w Radzie Nadzorczej Związku Firm Doradztwa Finansowego, organizacji, która zrzesza liderów branży doradztwa finansowego, a w 2012 roku pełnił funkcję członka Zarządu tej organizacji. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył również studia podyplomowe z zakresu psychologii w marketingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, posiada certyfikat w zakresie międzynarodowej metodologii zarządzania projektami - Prince2.

Giełda Nieruchomości Wartościowych to projekt, który ma na celu kreację przestrzeni dla zamożnych inwestorów zainteresowanych rynkiem nieruchomości wartościowych. GNW promuje nowatorskie na polskim rynku rozwiązania inwestycyjne, budując jednocześnie wśród inwestorów świadomość, że istnieje realna alternatywa dla tradycyjnych instrumentów finansowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.