www.rynekzdrowia.pl

Anna Pilarczyk-Sprycha nowym dyrektorem szpitala powiatowego w Zawierciu

0 0

Prawnik i menedżer pokieruje Szpitalem Powiatowym w Zawierciu. Anna Pilarczyk-Sprycha, została nowym dyrektorem.

Anna Pilarczyk-Sprycha w konkursie na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Zawierciu pokonała trzech kandydatów: Sławomira Janasa, Marka Walewskiego oraz Grzegorza Wieczorka.

Jak przypomina "Dziennik Zachodni", w ostatnich wyborach samorządowych Pilarczyk-Sprycha kandydowała na stanowisko burmistrza Ogrodzieńca. Przegrała z Andrzejem Mikulskim.

Nowa dyrektor zdaje sobie sprawę z zadłużenia placówki, zapowiada poszukiwanie oszczędności. Jednak to zadanie na kilka lat.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • bedzie dobrym dyrektorem da rade
  • Taki z niej menedżer jaki prawnik (polecam definicję pojęcia prawnik np. w słowniku języka polskiego) ? Osoba kompletnie bez doświadczenia w jakiejkolwiek pracy związanej w zakładzie opieki zdrowotnej, ja bym jej nie zatrudniła nawet w rejestracji przychodni, gdyż tu trzeba już coś umieć. Dotychczasowe doświadczenie kierowania ludźmi zdobyła jak sama mówi w gminnej spółce turystycznej, która liczy 5 osób, nagle zamieniła miejsce pracy na kierowaniem zespołem 400 osobowym, ale cóż ważne, że kobieta z pasją, której zapewni się wsparcie fachowców i po czasie może coś się nauczy. Ważne, że ktoś inny (pewna pani ze starostwa) dzięki temu będzie mogła spokojnie spać, jak koleżanka będzie w dzień i w nocy pracować w szpitalu. Wielka szkoda, strata czasu, strata pieniędzy, straty w ludziach i strata dla pacjentów powiatu zawierciańskiego. ale co tam, przecież to eksperyment za budżetowe pieniądze i nawet piękna elewacja tego bubla nie zakryje.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.