Anna Panek nowym dyrektorem HR w Vivus Finance

W ciągu trzech lat Vivus powiększył zespół z 6 do 269 pracowników. 270 pracownikiem została Anna Panek. Od lipca 2015 r. objęła stanowisko dyrektora departamentu HR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Panek nowym dyrektorem HR w Vivus Finance

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

23 lip 2015 20:54


Nowe stanowisko traktuje, jako największe wyzwanie w swojej dotychczasowej karierze zawodowej. Do zmiany pracy przekonała ją dynamika rozwoju firmy i całej branży.

- Na polskim rynku jest niewiele firm rosnących w takim tempie jak Vivus. Nasza kultura organizacyjna to mieszanka atmosfery pracy w start-up’ie i doświadczenia ludzi, którzy wiele lat spędzili w bankowości. Współpraca z takim zespołem to chyba marzenie każdego HR-owca - mówi Anna Panek, dyrektor HR Vivus Finance.

- Cały czas poszukujemy talentów – najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów, managerów, ale też młodych pracowników, którzy mają przede wszystkim chęć do rozwijania się – dodaje.

Anna Panek posiada jedenastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, które zdobywała pracując na stanowiskach managerskich w korporacjach z branży bankowej, FMCG i farmaceutycznej. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Kadrami na Uniwersytecie Jagiellońskim i doktorantką w Akademii Leona Koźmińskiego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim. Interesuje się rozwijaniem talentów w organizacji oraz coachingiem. Prywatnie jest mamą dwóch chłopców, na bieżąco z warszawskimi wydarzeniami kulturalnymi. Aktywnie uprawia sport.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

szota 2017-10-10 23:00:46

Niechaj się dalej rozwija i jej firma .Ja akurat z usług nie korzystam