Anna Muszyńska-Jurków nową szefową HR w Payback

Do zespołu Payback dołączyła Anna Muszyńska-Jurków. Z dniem 1 sierpnia objęła stanowisko szefowej działu HR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Muszyńska-Jurków nową szefową HR w Payback

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 wrz 2015 12:55


Anna Muszyńska-Jurków sprawuje funkcję head of HR w Payback od 1 sierpnia 2015 r. Jest odpowiedzialna za budowanie strategii HR i rozwój organizacji. W zakres jej kompetencji wchodzą m. in. budowanie i rozwój zespołu managerskiego, zarządzanie talentami, tworzenie programów rozwojowych, inicjowanie projektów wpływających na kulturę wewnętrzną firmy i zwiększanie efektywności organizacji.

Ponadto, do jej obowiązków należy podejmowanie działań wpływających na kreowanie wizerunku Payback jako pracodawcy, a także usprawnienie procesów i polityk wewnętrznych.

Anna Muszyńska-Jurków jest specjalistą w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii personalnej, a także koordynowaniu procesów „ludzkich”.

Zajmowała się wspieraniem zarówno menedżerów w efektywnym zarządzaniu zespołami, jak i pracowników, np. w temacie indywidualnego  rozwoju zawodowego. Jest inicjatorką projektów wpływających na zaangażowanie i satysfakcję z pracy oraz działań w zakresie work-life balance.

Jest certyfikowanym  coachem MBTI oraz extended disc. Zanim podjęła pracę w Loyalty Partner Polska, współpracowała z Microsoft oraz Johnson & Johnson.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.