Anna Kozłowska nowym CFO w Affidea Polska

Z początkiem czerwca stanowisko dyrektora finansowego w firmie Affidea Polska (dawniej Euromedic) objęła Anna Kozłowska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Kozłowska nowym CFO w Affidea Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

30 cze 2015 11:16


Będzie ona odpowiedzialna za całościowe zarządzanie polityką finansową spółki w Polsce i na Litwie. Wojciech Mizerka, dotychczasowy CFO i COO Affidea Polska, pozostaje na stanowisku Członka Zarządu i Dyrektora Operacyjnego ds. onkoterapii i diagnostyki obrazowej.

Anna Kozłowska posiada duże doświadczenie w obszarze zarządzania finansami, a także projektami związanymi z przejęciami innych podmiotów. Przed objęciem stanowiska CFO w Affidea Polska przez 7 lat pracowała jako dyrektor finansowy - członek zarządu w firmie Canon Polska. Była odpowiedzialna m.in. za proces przejęcia spółki OCE Poland, a następnie jej integracji z firmą Canon czy projekt Euro 2012 związany ze sponsorowaniem przez firmę mistrzostw Europy w piłce nożnej - informuje spółka.

Wcześniej Anna Kozłowska sprawowała funkcję Dyrektora Finansowego w Hotelu RadissonBLU Airport w Dublinie, a następnie Zastępcy Dyrektora Finansowego w hotelowej sieci REZIDOR, posiadającej takie marki jak RadissonBlu czy Park Inn.

Anna Kozłowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, na której uzyskała tytuł magistra ekonomii. W roku 2012 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Prawo dla Managerów, na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jej największą pasją jest sport. Każdą wolną chwilę spędza aktywne - pływa, jeździ na rowerze i na rolkach. Do jej ulubionych dyscyplin sportowych należy jednak bieganie. Może się pochwalić ukończeniem wielu prestiżowych półmaratonów i maratonów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.