Anna Gnoińska i Fryderyk Faroche dołączają do zarządu Dalkia Polska

0 0
Anna Gnoińska i Fryderyk Faroche dołączają do zarządu Dalkia Polska

Frederic Faroche, dotychczasowy wiceprezes Dalkii Łódź zastąpił w zarządzie Dalkii Polska Alain’a Bonneau, obejmując stanowisko dyrektora technicznego grupy Dalkia w Polsce.

Odejście Alain'a Bonneau na emeryturę po czterdziestu pięciu latach pracy było od dawna planowane. Jego zasługi dla sektora energetycznego zostały podkreślone przez ministra gospodarki RP, który przyznał mu odznaczenie „zasłużony dla energetyki".

Fryderyk Faroche ma długoletnie doświadczenie w Europie Środkowej: pracował na kierowniczych stanowiskach w Czechach oraz na Litwie, a od momentu prywatyzacji w 2005 roku w Dalkii Łódź. Jest ekspertem w dziedzinie kogeneracji, także rozproszonej, energii elektrycznej i biomasy. Podczas pracy w Wilnie odpowiadał ze przebudowę tamtejszej elektrociepłowni i przystosowanie instalacji do spalania biomasy. Poza francuskim i angielskim biegle włada językiem polskim i rosyjskim.

Anna Gnoińska od maja 2005 roku pełni funkcję dyrektora komunikacji grupy Dalkia Polska. Odpowiada za wdrożenie spójnej polityki komunikacyjnej wszystkich spółek wchodzących w skład grupy. Dołączając do zarządu Dalkii Polska nadal będzie odpowiedzialna za rozwój tego obszaru. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w BRE Banku oraz G+J Polska, gdzie odpowiadała za rozwój portalu internetowego a następnie pełniła funkcję dyrektora wydawniczego magazynu Glamour. Jest absolwentką Reims Management School.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.