Anna Durzyńska dyrektorem ds. personalnych Lidl Polska

Anna Durzyńska została dyrektorem ds. personalnych Lidl Polska. Ma 17-letnie doświadczenie w obszarze HR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Durzyńska dyrektorem ds. personalnych Lidl Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 wrz 2016 11:00


Anna Durzyńska, nowa dyrektor ds. personalnych w Lidlu pracę zawodową rozpoczęła od firmy konsultingowej DDI Polska oraz japońskiego producenta opon Bridgestone Firestone. Od 2000 r. pracowała w Nivea Polska.

Siedem lat była ba stanowisku dyrektora HR dla wszystkich spółek grupy Beiersdorf w Polsce oraz w krajach bałtyckich, pełniąc również funkcję członka zarządu, a ostatnim stanowiskiem zajmowanym w Nivea była funkcja dyrektora HR na region Europy Wschodniej.

Anna Durzyńska jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydziału nauk politycznych i dziennikarstwa, stypendystką niemieckiej fundacji DAAD oraz ukończyła studia Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu we współpracy z Helsinki School of Economics. Ma 43 lata, urodziła się i mieszka w Poznaniu.

Lidl zatrudnia w Polsce ok. 15 tys. pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Mis 2017-02-07 20:02:46

Pani ,,Durzynska w imieniu pracowników sklepów Lidl proszę o sprostowanie jakie mamy zarobki. Ile jest zatrudnionych na 3/4 etetu osób i że nawet po 10 latach stażu pracy zarabia się 2008 brutto. Pełne etaty maja 2570. Pytam kto zarabia 3800??? ,przy kasie.