Anna Brzozowska dyrektorem HR w RTB House

Do zespołu RTB House – firmy technologicznej specjalizującej się w precyzyjnym doborze reklam do zainteresowań internautów – dołączyła Anna Brzozowska. Objęła nowo utworzone stanowisko HR director i od maja pracuje nad strategią zarządzania kapitałem ludzkim oraz rozbudową struktur spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Brzozowska dyrektorem HR w RTB House

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

18 maj 2015 11:49


Jej celem jest stworzenie działu HR, wspierającego dalszy organiczny rozwój i intensywną ekspansję zagraniczną RTB House.

Anna Brzozowska ma ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Dotychczas współtworzyła i kierowała zespołami HR w instytucjach bankowych: (Bank BPS, czy BRE Bank), firmie konsultingowej (PwC) oraz korporacjach z branży telekomunikacyjnej/ nowych technologii (Netia, Netia Mobile, Play, TP SA).

Jak podkreśla Daniel Surmacz, chief operating officer RTB House, stworzenie działu HR jest naturalnym krokiem na drodze do budowy globalnego zasięgu spółki. – Firma rozwija się błyskawicznie, tworzymy nowe rozwiązania i wchodzimy na kolejne zagraniczne rynki. Nadszedł więc moment, by zoptymalizować procesy zarządzania wiedzą i kapitałem ludzkim. Wierzymy, że dzięki współpracy z tak doświadczonym menedżerem z łatwością zbudujemy dodatkowe, niezbędne do dalszego rozwoju struktury biznesowe i wypracujemy system dzielenia się know-how wewnątrz organizacji – dodaje Surmacz.

W RTB House Brzozowska odpowiada m.in. za takie obszary jak: rekrutacja, kultura organizacyjna i wartości firmowe, narzędzia oceny efektywności pracy, programy rozwoju pracowników, projekty z zakresu employer brandingu oraz zarządzanie wiedzą i talentami.

– Jestem przekonana, że pełne wykorzystanie potencjału spółki możliwe jest tylko wtedy, gdy działania biznesowe idą w parze ze skrojoną na miarę potrzeb organizacji polityką HR, a poszukiwanie i pozyskiwanie prawdziwych talentów znajduje kontynuację w ich odpowiednim wdrożeniu i transparentnej ścieżce dalszego rozwoju w strukturach firmy. Młoda, dynamiczna i bardzo innowacyjna organizacja stwarza pracownikom ogromne możliwości wzrostu, a moim celem jest wdrożenie takich rozwiązań, które z jednej strony będą budowały wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy, z drugiej wzmacniały jej pozycję biznesową na rynku” – podsumowuje Anna Brzozowska, HR director RTB House.

Anna Brzozowska ukończyła psychologię pracy i stresu na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest także absolwentką Szkoły Wyższej Handlowej, studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie zasobami pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.