Angela Saliba dyrektorem krakowskiego hotelu Sheraton

Angela Saliba objęła funkcję dyrektor generalnej krakowskiego hotelu Sheraton. Nowa dyrektor jest związana z siecią Starwood Hotels & Resorts, do której należy Sheraton, od 18 lat.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Angela Saliba dyrektorem krakowskiego hotelu Sheraton

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

4 lis 2013 9:34


Karierę zawodową rozpoczynała w dziale operacyjnym skupiając się na obowiązkach działu służby pięter, działu rezerwacji oraz recepcji w wielkrotnie nagradzanym hotelu Westin Dragonara na Malcie, pierwszym hotelu tej marki w Europie.

Saliba od początku stawiała na intensywny rozwój doświadczenia zawodowego, szczególnie w zakresie zagadnień związanych z innowacjami i zarządzaniem jakością. W 2003 roku została dyrektorem programu Six Sigma i koordynowała liczne projekty szkoleniowe w hotelach sieci Starwood Hotels & Resorts na Malcie i we Włoszech. W tym czasie była również członkiem zarządu Malta Tourims Authority.

W 2007 roku otrzymała nagrodę managera roku SixSigma na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Kilka miesięcy później Angela Saliba została menedżerem hotelu Le Meridien St. Julians Hotel & Spa na Malcie, pierwszego obiektu tej marki zarządzanego przez Starwood Hotels & Resorts, gdzie przez 4 lata nadzorowała wszystkie działy operacyjne tego obiektu.

W roku 2011 objęła stanowisko menedżera kompleksu hoteli Westin Costa Navarino i The Romanos, a Luxury Collection Resort w czołowym europejskim kurorcie sieci Starwood w Messinia, Costa Navarino w Grecji.

Nowa dyrektor generalna pochodzi z Malty i posługuje się płynnie jezykiem maltańskim, włoskim i angielskim. Jest absolwentką International Tourism School na Malcie oraz ukończyła studia MBA na Uniwersytecie w Leicester w Wielkiej Brytanii.

W wolnym czasie chętnie podróżuje z mężem i córką, czyta i uprawia sport.

- Krakow od razu urzekł mnie i moją rodzinę. Wspaniałe miasto z duszą, piękny i wielokrotnie nagradzany hotel i przede wszystkim - utalentowany zespół. Praca tu z pewnością będzie dla mnie niesamowitym doświadczeniem - dodała Angela Saliba.

Hotel Sheraton Kraków posiada 232 pokoje, sale konferencyjne, salę balową, restaurację, fitness center i basen. Zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.