Andrzej Tuzinowski dołącza do Wirtualnej Polski

Do zespołu grupy Wirtualna Polska dołączył Andrzej Tuzinowski. Objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju produktu radiowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Tuzinowski dołącza do Wirtualnej Polski

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 lut 2016 10:56


Andrzej Tuzinowski odpowiadać będzie m.in. za opracowanie strategii obszaru oraz wdrażanie nowych rozwiązań i produktów reklamowych w stacjach radiowych grupy WP, OpenFM i PolskaStacja.

Andrzej Tuzinowski z rynkiem radiowym związany jest od 1999 roku. Karierę rozpoczął w Radiu Eska Warszawa, w redakcji muzycznej. Następnie pełnił funkcje m.in. szefa muzycznego Radia Eska Warszawa i dyrektora programowego Radia Eska Kraków.

Przez ostatnie 7 lat Tuzinowski zajmował stanowisko dyrektora pracowni kreatywnej w grupie Radiowej Time (Grupa ZPR Media). Do jego obowiązków należało m.in. zarządzanie działem niestandardowych projektów marketingowych oraz realizacja kampanii cross-mediowych z wykorzystaniem radia, tv, internetu, social media i mobile.

OpenFM i PolskaStacja.pl to jedne z internetowych stacji radiowych w Polsce. Serwisy udostępniają w sumie ponad 200 kanałów muzycznych za pomocą wersji desktopowych jak i aplikacji mobilnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.