Andrzej Skolmowski odwołany ze stanowiska wiceprezesa Grupy Azoty. Jest już nowy wiceprezes

Podczas posiedzenia rady nadzorczej Grupy Azoty doszło do zmian w zarządzie. Najważniejszą jest odwołanie z jego składu Andrzeja Skolmowskiego, który w firmie odpowiadał za kwestie finansowe. Do zarządu został natomiast powołany Paweł Andrzej Łapiński.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Skolmowski odwołany ze stanowiska wiceprezesa Grupy Azoty. Jest już nowy wiceprezes

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.PL/AT

wnp.pl

24 maj 2016 22:44


Rada postanowiła także powierzyć funkcję wiceprezesa zarządu dotychczasowemu członkowi zarządu Tomaszowi Hincowi. Taki sam awans dotyczył również Józefa Rojka.

Nowy członek zarządu ukończył w 1998 roku Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Jest specjalistą w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi, oraz zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym. Na tej samej uczelni ukończył także Podyplomowe Studium Prawa Handlowego.

Łapiński przez osiem lat był związany z Boryszewem, gdzie w toku pracy awansował na stanowisko zastępca dyrektora zarządzającego, dyrektor ds. ekonomicznych, prokurent.

Od 2007 roku do obecnego był prezesem Struga SA. Firma jest jednym z największych przedsiębiorstw zajmujących się utylizacją odpadów i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.