Andrzej Puta szefem Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych w Euler Hermes

0 0
Andrzej Puta szefem Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych w Euler Hermes
Andrzej Puta, dyrektor Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych w Euler Hermes/ Fot. mat. pras.

Zarząd Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes powołał Andrzej Putę na stanowisko dyrektora Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych.

Nowy dyrektor będzie koordynował prace zespołu ekspertów specjalizujących się w doradztwie i sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych firmom oraz instytucjom państwowym i samorządowym.

Andrzej Puta posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie transakcji bankowych ze specjalnością finansowania handlu międzynarodowego. Wiedzę oraz kompetencje zawodowe zdobywał pracując w bankach z polskim i zagranicznym kapitałem, m.in.: PKO BP, Pekao, BNP Paribas, Fortis Bank. W 2007 roku rozpoczął pracę w HSBC Bank Polska, gdzie w 2013 roku objął stanowisko dyrektora Departamentu Finansowania Handlu i Faktoringu.

Andrzej Puta jest absolwentem studiów ekonomicznych na Akademii Rolniczej w Szczecinie ze specjalizacją finanse i bankowość oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa gospodarczego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Ukończył szereg szkoleń i specjalistycznych seminariów poświęconych bankowości transakcyjnej i innym obszarom działalności bankowej. Od lat aktywnie działa w kształtowaniu polskiego rynku finansowania handlu poprzez szerzenie wiedzy w mediach oraz wystąpieniach podczas lokalnych i międzynarodowych konferencji.

Prywatnie Andrzej Puta jest miłośnikiem muzyki klasycznej oraz sztuki teatralnej. Wolny czas spędza podróżując, szczególnie w tereny górskie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.