Andrzej Puta szefem Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych w Euler Hermes

Zarząd Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes powołał Andrzej Putę na stanowisko dyrektora Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Puta szefem Biura Gwarancji Ubezpieczeniowych w Euler Hermes

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

23 sty 2015 10:29


Nowy dyrektor będzie koordynował prace zespołu ekspertów specjalizujących się w doradztwie i sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych firmom oraz instytucjom państwowym i samorządowym.

Andrzej Puta posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie transakcji bankowych ze specjalnością finansowania handlu międzynarodowego. Wiedzę oraz kompetencje zawodowe zdobywał pracując w bankach z polskim i zagranicznym kapitałem, m.in.: PKO BP, Pekao, BNP Paribas, Fortis Bank. W 2007 roku rozpoczął pracę w HSBC Bank Polska, gdzie w 2013 roku objął stanowisko dyrektora Departamentu Finansowania Handlu i Faktoringu.

Andrzej Puta jest absolwentem studiów ekonomicznych na Akademii Rolniczej w Szczecinie ze specjalizacją finanse i bankowość oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa gospodarczego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Ukończył szereg szkoleń i specjalistycznych seminariów poświęconych bankowości transakcyjnej i innym obszarom działalności bankowej. Od lat aktywnie działa w kształtowaniu polskiego rynku finansowania handlu poprzez szerzenie wiedzy w mediach oraz wystąpieniach podczas lokalnych i międzynarodowych konferencji.

Prywatnie Andrzej Puta jest miłośnikiem muzyki klasycznej oraz sztuki teatralnej. Wolny czas spędza podróżując, szczególnie w tereny górskie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.