Andrzej Lachowski nowym partnerem zarządzającym w Deloitte

Nowym partnerem zarządzającym w dziale konsultingu Deloitte w Polsce jest Andrzej Lachowski. Przez ostatnie lata był on partnerem w tym samym dziale, nadzorującym obszar usług technologicznych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Lachowski nowym partnerem zarządzającym w Deloitte

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

19 maj 2017 9:50


Andrzej Lachowski rozpoczął karierę w konsultingu w 1998 roku, a od 14 lat związany jest z firmą Deloitte. Przez ostatnie lata pełnił rolę lidera usług doradztwa biznesowego dla sektora finansowego w Polsce oraz lidera usług technologicznych w Polsce i w Europie Środkowej.

- Wieloletnie doświadczenie Andrzeja, jego wiedza ekspercka, międzynarodowa sieć kontaktów oraz rozumienie wyzwań stojących przed zespołem konsultingu gwarantują realizację strategii Deloitte, która zakłada osiągnięcie przez nas pozycji niekwestionowanego lidera w branży doradczej – mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte w Polsce.

Główne wyzwania, które stoją przed nowym partnerem zarządzającym to wypracowanie i wdrożenie zintegrowanego modelu zarządzania funkcją konsultingu. Andrzej Lachowski będzie koncentrować się na budowie trwałych struktur, które umożliwią dalszy dynamiczny rozwój i będą opierać się na współpracy wszystkich linii serwisowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.