Andrzej Kuźniak wiceprezesem ABC Data

6
Andrzej Kuźniak wiceprezesem ABC Data fot.abcdata.com.pl
Andrzej Kuźniak na stanowisku wiceprezesa pokieruje w spółce ABC Data departamentem sprzedaży. Ma nadzorować sprzedaż w Polsce i Europie oraz rozwój segmentu e-commerce.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Kuźniak wiceprezesem ABC Data

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (WGK)

wnp.pl

8 kwi 2015 11:46


Nowy wiceprezes od 20 lat zajmuje się zarządzaniem projektami i zespołami w obszarze sprzedaży i dystrybucji. Od 2012 roku zarządzał spółką APN Serwis, której jest także właścicielem, przez sześć lat do 2011 roku był Regional General Managerem w firmie Toshiba Europe, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój struktur w Polsce, Czechach, Węgrzech i Słowacji, a potem także na Litwie, Łotwie i w Estonii.

W latach 2002-2005 pełnił funkcję dyrektora sprzedaży, a później prezesa Karen Notebook rozwijając sieć sklepów i wewnętrznych systemów zarządzania firmy. Od 1995 r. do 2002 r. związany był ze spółką Techmex zajmując się m.in. rozwojem kanałów dilerów i pozyskiwaniem nowych dostawców produktów w sektorze dystrybucji komputerów przenośnych w Polsce. Jest absolwentem Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej.

Nowy wiceprezes ma podnieść efektywność struktur sprzedaży, umacniać pozycję firmy w kluczowych segmentach rynku dystrybucji i rozwijać działania e-commerce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.