Andrzej Goławski prezesem Mostostal Warszawa

16 listopada 2015 r. rada nadzorcza spółki Mostostal Warszawa powołała Andrzeja Goławskiego na stanowisko prezesa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Goławski prezesem Mostostal Warszawa

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

16 lis 2015 18:04


Andrzej Goławski od początku pracy zawodowej jest związany z branżą budowlaną. Przez 18 lat pracował dla Grupy Budimex, w której od roku 2002 pełnił funkcję dyrektora rejonu.

Od 2008 roku dyrektor oddziału budownictwa ogólnego zachód. W 2011 roku realizując strategię dywersyfikacji portfela grupy Budimex, był odpowiedzialny za rozwój nowych obszarów biznesowych i objął stanowisko dyrektora budownictwa, tworząc dywizję budownictwa energetycznego i przemysłowego. Był również członkiem komitetu wykonawczego Budimex oraz prokurentem spółki.

Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa, absolwentem Politechniki Poznańskiej i Technical University of Aalborg w Danii. W 2007 roku uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, przy współpracy z Georgia State University z Atlanty. W 2010 roku ukończył program Strategic Leadership Academy organizowany przez ICan Institute.

W skład obecnego zarządu spółki Mostostal Warszawa wchodzą także: Miguel Ángel Heras Llorente – wiceprezes, José Ángel Andrés López – wiceprezes, Carlos Resino Ruiz – członek zarządu i Jacek Szymanek – członek zarządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.