Andrzej Balcerek, szef Górażdże po dwóch dekadach oddaje stery

W kulturę organizacyjną grupy Górażdże wpisane jest przejście menedżerów z zarządów do rad nadzorczych, gdy kończą oni 60 lat. Dlatego już wkrótce nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Balcerek, szef Górażdże po dwóch dekadach oddaje stery

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

13 cze 2015 18:58


Szykują się zmiany we władzach grupy Górażdże - 1 października 2015 r. nastąpi zmiana dyrektora generalnego i prezesa zarządu. Andrzej Balcerek, który obecnie pełni te funkcje, zostanie członkiem rady nadzorczej Górażdże Cement. - Zamierzam pozostać aktywny i mieć wpływ na to, co będzie się działo z Grupą - powiedział portalowi wnp.pl Balcerek.

Jak wyjaśnił, planowane zmiany personalne to naturalny ruch, zgodny ze strategią i tradycją koncernu HeidelbergCement, który jest właścicielem Górażdży od 1993 r.

Dodał, że w kulturę organizacyjną grupy wpisane jest przejście menedżerów z zarządów do rad nadzorczych, gdy kończą oni 60 lat. W tym roku Balcerek obchodzi dwa okrągłe jubileusze: 40-lecie pracy zawodowej i 60 urodziny.

Obowiązki dyrektora generalnego grupy Górażdże i prezesa zarządu Górażdże Cement przejmie Ernest Jelito, dyrektor generalny Górażdże Cement w latach 2001-2005, w ostatnich latach zarządzający spółką HeidelbergCement Technology Center (HTC).

Więcej czytaj na wnp.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.