André Calantzopoulos nowym CEO koncernu Philip Morris

W latach 90. André Calantzopoulos był dyrektorem zarządzającym w polskim Philip Morissie i prezesem regionu Europy Wschodniej koncernu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

André Calantzopoulos nowym CEO koncernu Philip Morris

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

13 mar 2013 19:42


- Po jedenastu latach zdecydowałem, że nadszedł dla mnie czas, aby zrezygnować z funkcji wykonawczej - oświadczył Louis Camilleri, obecny szef rady nadzorczej i CEO w Philipie Morrisie. - Cieszę się, że mogę teraz przekazać odpowiedzialność André. On jest dobrze wyposażony, a firma jest dobrze przygotowana, aby wciąż dostarczać najwyższą wartość dla akcjonariuszy. Zresztą André odegrał znaczącą rolę w wielu kluczowych inicjatywach, w tym krytycznych innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak rewitalizacja marki Marlboro, rozwój nowych produktów i reorganizacji działalności, a także w budowaniu zaangażowania konsumentów - podsumował Camilleri.

André Calantzopoulos ma 55 lat, do firmy dołączył w 1985 roku. Ma dyplom z inżynierii elektrycznej Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Technologii oraz MBA INSEAD we Francji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Tomek 2015-03-10 07:24:03

Andre jeżdzi pomarańczowym ferrari i nie przepuszcza pieszych na pasach jako jedyny z PMI HQ w Lozannie. Słabo mówi po angielsku.