André Calantzopoulos nowym CEO koncernu Philip Morris

0 0
André Calantzopoulos nowym CEO koncernu Philip Morris

W latach 90. André Calantzopoulos był dyrektorem zarządzającym w polskim Philip Morissie i prezesem regionu Europy Wschodniej koncernu.

- Po jedenastu latach zdecydowałem, że nadszedł dla mnie czas, aby zrezygnować z funkcji wykonawczej - oświadczył Louis Camilleri, obecny szef rady nadzorczej i CEO w Philipie Morrisie. - Cieszę się, że mogę teraz przekazać odpowiedzialność André. On jest dobrze wyposażony, a firma jest dobrze przygotowana, aby wciąż dostarczać najwyższą wartość dla akcjonariuszy. Zresztą André odegrał znaczącą rolę w wielu kluczowych inicjatywach, w tym krytycznych innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak rewitalizacja marki Marlboro, rozwój nowych produktów i reorganizacji działalności, a także w budowaniu zaangażowania konsumentów - podsumował Camilleri.

André Calantzopoulos ma 55 lat, do firmy dołączył w 1985 roku. Ma dyplom z inżynierii elektrycznej Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Technologii oraz MBA INSEAD we Francji.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Andre jeżdzi pomarańczowym ferrari i nie przepuszcza pieszych na pasach jako jedyny z PMI HQ w Lozannie. Słabo mówi po angielsku.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.