Amy Comer dołącza do kancelarii Crowell & Moring

6
Amy Comer dołącza do kancelarii Crowell & Moring Amy Comer (fot.mat.pras.)
Specjalistka w międzynarodowych transakcjach M&A Amy Comer dołącza do biura kancelarii Crowell & Moring w Londynie. Nowa partner będzie doradzać klientom w kwestiach finansowych i inwestycjach transgranicznych głównie na rynkach wschodzących.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Amy Comer dołącza do kancelarii Crowell & Moring

PODZIEL SIĘ


Autor: Centrum Prasowe PAP/AT

11 paź 2017 6:56


Kancelaria Crowell & Moring LLP ogłosiła dołączenie Amy B. Comer do grupy partnerów w oddziale korporacyjnym w Londynie. Comer jest specjalistką cieszącą się uznaniem na całym świecie mającą na koncie prawie 20 lat doświadczenia w przeprowadzaniu międzynarodowych transakcji korporacyjnych, handlowych i technologicznych głównie na rynkach wschodzących. Prawnik będzie doradzać klientom w kwestiach finansowych w transakcjach zagranicznych oraz krajowych w USA, w tym fuzjach i przejęciach, joint venture, partnerstwach strategicznych, restrukturyzacji, finansach korporacyjnych i projektowych oraz ogólnych kwestiach korporacyjnych i handlowych.

„Amy jest doświadczonym prawnikiem w zakresie fuzji i przejęć po obu stronach Atlantyku - skomentowała Angela Styles, prezes kancelarii Crowell & Moring. - Przyłączenie się jej do zespołu poszerzy zdolności kancelarii w zakresie doradzania klientom w skomplikowanych sprawach transgranicznych joint venture i rynkach wschodzących na obszarach EMEA i Azji. Z przyjemnością witamy Amy w kancelarii” - dodała prezes.

Amerykańscy i międzynarodowi klienci Comer pracują w szeregu branż, w tym technologii, mediach, telekomunikacji, energetyki, naukach biologicznych, ubezpieczeniach i usługach finansowych. W sektorze energetycznym prawniczka negocjowała i opracowywała umowy zakupu energii i opłaty za korzystanie z infrastruktury, umowy sprzedaży i zakupu gazu ziemnego oraz umowy hedgingowe (pochodne) na energię. Ponadto doradza klientom w branży mediów w zakresie praw autorskich, znaków towarowych oraz licencjonowania i dystrybucji filmów, programów telewizyjnych i muzyki. Prawniczka udziela także porad klientom w branżach technologii i telekomunikacji w zakresie licencji na oprogramowanie, umów na rozwój technologii, polityk prywatności oraz zasad korzystania ze stron internetowych.

„Reputacja Amy w zakresie dobrego radzenia sobie ze skomplikowanymi transakcjami na rynkach międzynarodowych jest powszechnie znana, zwłaszcza w branżach energetyki i opieki zdrowotnej - skomentował Morris F. DeFeo Jr., współprzewodniczący oddziału korporacyjnego kancelarii. - Klienci bardzo sobie cenią jej porady zwłaszcza jeżeli chodzi o wyciąganie jak największej wartości pod względem biznesowym i prawnym. Amy wniesie do naszego oddziału korporacyjnego bardzo dużo doświadczenia” - dodał współprzewodniczący.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.