Alicja Koleśnik i Pedro Marques Silvestre Da Costa Coelho wykreśleni z zarządu Biedronki

Spółka Jeronimo Martins Polska dokonała zmian w kierownictwie. Z listy członków zarządu wykreślono Alicję Koleśnik i Pedra Marques Silvestre Da Costa Coelho.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Alicja Koleśnik i Pedro Marques Silvestre Da Costa Coelho wykreśleni z zarządu Biedronki

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

8 lip 2014 10:10


Alicja Koleśnik dołączyła do Jeronimo Martins w 1997 roku zajmując stanowisko product line manager w dziale zakupów. Później zajmowała stanowiska menadżerskie w strukturach działu, w tym pełniła funkcję dyrektora branży w latach 2004-2009. W 2009 r. została dyrektorem generalnym firmy Bliska należącej do Grupy Jeronimo Martins. Od 2012 roku kieruje działem zakupów Jeronimo Martins Polska S.A.

Sieć nie komentuje zmian personalnych. - Zmiany zachodzące w strukturach Grupy i jej spółek są związane z rozwojem firmy i dostosowywaniem struktury do zadań wynikających z tego rozwoju. Zmiany te są traktowane jako wewnetrzne i jako takie nie będą komentowane na zewnątrz - podało biuro prasowe.

Przypomnijmy, że w połowie maja do kierowania Biedronką powrócił Pedro Pereira da Silva, zastąpił na tym stanowisku Tomasza Suchańskiego, który został oddelegowany do Portugalii. Analitycy uważają, że ma to związek ze spadkiem wyniku LfL sieci w I kw. 2014 roku. Dodatkowo Jeronimo Martins przygotowuje zmiany w modelu prowadzenia sklepów (mniejszy format), więc za ich wdrożenie będzie odpowiedzialny już nowy manager.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem największej sieci detalicznej w Polsce Biedronka, mającej ponad 2400 sklepów w blisko 900 miejscowościach. Jeronimo zatrudnia prawie 50 tys. pracowników. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.