Aleksandra Widziewicz zrezygnowała z funkcji prezesa Pocztowego TUW

0 0
Aleksandra Widziewicz zrezygnowała z funkcji prezesa Pocztowego TUW
fot. Newseria

Aleksandra Widziewicz, prezes Pocztowego TUW i wiceprezes Pocztowego TUnŻ, zrezygnowała z zajmowanych stanowisk. Nowym szefem Pocztowego TUW został Artur Olech.

Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację Aleksandry Widziewicz, dziękując jednocześnie za wkład w budowę obszaru Ubezpieczeń Pocztowych, które są ważnym elementem Strategii Grupy Poczty Polskiej.

Aleksandra Widziewicz została powołana w skład zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych („Pocztowe TUW”) w kwietniu 2012 roku celem przeprowadzenia restrukturyzacji Towarzystwa, umożliwiającej realizację celów strategicznych grupy Poczty Polskiej w zakresie sprzedaży ubezpieczeń pocztowych.

Ponadto, Aleksandra Widziewicz została włączona w proces wyboru modelu oferowania w sieci sprzedaży Poczty Polskiej ubezpieczeń na życie, a także w proces uzyskania licencji Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej przez Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. ("Pocztowe TUnŻ”).

W związku ze zrealizowaniem wyżej wskazanych projektów, Aleksandra Widziewicz ustąpiła 25 marca z funkcji prezesa zarządu Pocztowego TUW oraz wiceprezesa zarządu Pocztowego TUnŻ.

W związku ze złożeniem rezygnacji przez Aleksandrę Widziewicz, rada nadzorcza Pocztowego TUW podjęła uchwałę w sprawie powierzenia z dniem 26 marca 2015 pełnienia obowiązków prezesa Pocztowego TUW Arturowi Olechowi.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (3)

 • Ta Pani, do tak newralgicznego działu jakim jest likwidacja szkód zatrudniła Pana dyrektora MK wraz z ekipą, o których aż huczało na rynku ubezpieczeniowym. A dyrektorzy innych firm ze zdziwieniem i w wielkim szoku zadawali pytanie " a cóz to za sławetna ekipa" w TUW Pocztowym ostrzegając jaki będzie koniec. Wystarczy kilka "lewych" szkód osobowych i układy z warsztatami. Ale cała kadra jakaś dziwna, bo zarząd i kadrowa wiedzieli o wcześniejszych poczynaniach tej kliki i wszyscy milczeli. Czyżby jakiś układ na Poczcie. A Pan Józkowiak to wszystko akceptował.............................................
 • Ta Pani przedstawiała niebywałe prostactwo w zarządzaniu kadrami. Jeżeli byłeś fachowcem z własnym zdaniem, leciałeś prawie natychmiast. Jeżeli zgadzałeś się na pomysły Pani Prezes zostawałeś na chwile gwiazdą i leciałeś jako odpowiedzialny za skutki "twoich" pomysłów. Przy tym traktowanie ludzi takie, że brrrr ...
 • Wywalili babę za stratę. Rozwaliła TUW Pocztowe a następcy będą sprzątali po niej latami. Ta pani to chamstwo, buta i brak kompetencji zarządczych.

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.