Aleksandra Matula dyrektorem działu obsługi klienta w Mint Media

0 0
Aleksandra Matula dyrektorem działu obsługi klienta w Mint Media
Aleksandra Matula, nowy dyrektor działu obsługi klienta w Mint Media. (Fot.: mat. pras.)

Do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyła Aleksandra Matula, która objęła stanowisko dyrektora działu obsługi klienta.

Aleksandra Matula zdobywanie doświadczenia zawodowego rozpoczęła w Gemius. Następnie przeszła do ClickAd, gdzie pracowała jako account executive.

W PHD Media Direction, jako senior digital planner, zajmowała się planowaniem i egzekucją strategii obecności w internecie marek spożywczych z portfolio Unilevera, m. in. Lipton, Magnum czy Rama.

– Od 7 lat jestem związana z branżą reklamową, w której cenne jest zarówno doświadczenie zawodowe, jak i trzymanie ręki na pulsie oraz śledzenie trendów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach, będę w Mint Media nadzorować projekty, budować długofalowe relacje partnerskie z klientami strategicznymi oraz kierować i wspierać merytorycznie cały zespół – komentuje Aleksandra Matula.

– Cieszę się, że Ola dołączyła do zespołu Mint Media. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie układać się pomyślnie, a doświadczenie zawodowe Oli zaprocentuje sukcesami w Mint Media – dodaje Paweł Karaś, CEO Mint Media.

Mint Media to agencja interaktywna, która tworzy zintegrowane strategie marketingowe w mediach społecznościowych, prowadzi też efektywną komunikację w kanałach social media: Facebooku, Twitterze, Instagramie i innych oraz kompleksowe realizacje w sferze digital. Agencja działa na rynku od 2009 roku.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.