Aleksandra Klarzyńska nowym dyrektorem DB Schenker Logistics w Katowicach

Stanowisko Dyrektora Oddziału Katowice w DB Schenker Logistics objęła Aleksandra Klarzyńska. Jej poprzednik, Adam Kuśmierek, został dyrektorem regionu Łódź.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aleksandra Klarzyńska nowym dyrektorem DB Schenker Logistics w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 lip 2013 19:01


Aleksandra Klarzyńska jest związana z firmą od 2002 roku, od początku pracowała w oddziale Katowice. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku: Międzynarodowa oraz krajowa spedycja i transport.

Cała ścieżka kariery nowej dyrektor rozwijała się w DB Schenker Logistics - począwszy od stażu, przez pracę w Biurze Obsługi Klienta, stanowisko asystenta i doradcy handlowego, szefa zasobów produkcyjnych, aż po szefa operacyjnego i dyrektora oddziału. Od kilku lat jest także zaangażowana w budowanie kultury Lean w firmie - pełni funkcję konsultanta wewnętrznego ds. kultury Lean w DB Schenker Logistics.

Aleksandra Klarzyńska na nowo objętym stanowisku będzie odpowiadać za realizację celów wynikających z planu strategicznego firmy, doskonalenie procesów i zwiększanie jakości usług. Jej cele to także dalszy rozwój kultury Lean oraz budowanie efektywnego, zmotywowanego zespołu. W codziennej pracy najważniejszy jest dla niej zarówno stały rozwój osobisty, dbałość o rozwój współpracowników, jak i realizacja założonych celów oraz podejmowanie nowych wyzwań, w celu zwiększania satysfakcji klienta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.