Agnieszka Zygo dyrektorem zespołu komunikacji w EY Polska

0 0

Agnieszka Zygo objęła funkcję dyrektora zespołu brand, marketing & communications w firmie doradczej EY Polska

Agnieszka Zygo dyrektorem zespołu komunikacji w EY Polska
Agnieszka Zygo objęła stanowisko dyrektora zespołu komunikacji w EY Polska. (Fot. EY)

Stanowisko obejmowane przez Agnieszkę Zygo opuszcza Barbara Górska, która przez ostatnie 10 lat kierowała w EY Polska komunikacją oraz konkursem EY Przedsiębiorca Roku, a przez ostatnie 7 także marketingiem firmy.  

Agnieszka Zygo jest managerem w obszarze komunikacji z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w public relations, zarządzaniu marką, komunikacji korporacyjnej, prowadzeniu projektów CSR i sustainability.

W latach 90-tych pracowała w agencjach reklamowych Grey oraz BBDO. W 1998 r. dołączyła do zespołu wprowadzającego na rynek nową markę w bankowości – Bank Millennium, w którym była odpowiedzialna m.in. za działania brandingowe i PR. W banku pracowała do 2008 r. pełniąc wiele funkcji i realizując zadania w obszarze relacji z mediami, zarządzania marką korporacyjną, prowadzenia komunikacji wewnętrznej oraz raportowania corporate sustainability.

W 2008 r. rozpoczęła pracę w bankowości inwestycyjnej w UniCredit CAIB Poland na stanowisku head of identity & communication, gdzie odpowiadała za całość zadań komunikacyjnych spółki, w tym pełnienie funkcji rzecznika prasowego.

Od 2010 r. pracowała w Banku Pekao na stanowisku dyrektora operacyjnego, ostatnio biura corporate sustainability & events. W banku była odpowiedzialna i koordynowała m.in. wydarzenia, komunikację wewnętrzną, wiele zewnętrznych projektów komunikacyjnych banku oraz takich, w których Bank Pekao występował jako partner. Zarządzała projektami sponsorskimi i polityką charytatywną, rozwijała działalność CSR banku. Była członkiem zarządu Fundacji Banku Pekao.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.