Agnieszka Kozak dołącza do Procontent Communication

0 0
Agnieszka Kozak dołącza do Procontent Communication
Agnieszka Kozak jako członek zespołu w Pełka Creatives, stanowiła wsparcie w zakresie corporate PR dla działań firmy Amway Polska. (Fot. Mat. pras.)

Do zespołu Procontent Communication dołączyła Agnieszka Kozak i objęła stanowisko konsultanta. Dołączyła do zespołu zajmującego się projektami z zakresu kampanii społecznych oraz edukacyjnych.

W agencji Synertime Agnieszka Kozak pracowała w dziale brand PR. Realizowała projekty dla marki Wawel oraz Lubella. Współorganizowała również akcje CSR-owe dla podopiecznych Fundacji Wawel z Rodziną, będącej częścią krakowskiego producenta słodyczy.

Czytaj też: Magdalena Hayder kosultantem Procontent Communication

Kolejnym krokiem w karierze Agnieszki Kozak była praca w agencji Pełka Creatives, gdzie była odpowiedzialna za realizowanie zadań z zakresu brand PR dla luksusowych marek kosmetycznych z branży sprzedaży bezpośredniej, takich jak Artistry by Amway czy Arbonne Poland. Jako członek zespołu w Pełka Creatives, stanowiła także wsparcie w zakresie corporate PR dla działań firmy Amway Polska.

Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych. Główna siedziba sieci mieści się w Londynie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.