Agnieszka Ciupak w Griffin Group

Agnieszka Ciupak objęła stanowisko Head of Office Leasing w Griffin Group. Będzie odpowiadała za budowanie strategii najmu oraz tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej Grupy w zakresie powierzchni biurowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Ciupak w Griffin Group

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

11 sie 2014 17:05


Jej główne zadanie to zarządzanie wynajmem powierzchni biurowych całego portfolio Griffin Group w Polsce. Należą do niego m.in. Hala Koszyki, Prima Court i Nordic Park w Warszawie czy Centrum Biurowe Lubicz w Krakowie. Zbuduje także zespół dedykowany projektom biurowym Griffina.

- Szczególnie istotne jest dla nas jej długoletnie doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości oraz panujących na nim trendów. Jest też doskonałym specjalistą z zakresu marketingu - mówi Przemysław Krych, CEO Griffin Group.

Agnieszka Ciupak z branżą nieruchomości związana jest od 1998 roku. Ma doświadczenie w zarządzaniu projektami wynajmu nieruchomości na terenie całej Polski.

Pełniła funkcje dyrektora ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Globe Trade Centre S.A., gdzie odpowiadała za wynajem całego portfolio biurowego firmy. Wcześniej była odpowiedzialna za koordynację procesu najmu powierzchni biurowych i handlowych oraz tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej w firmie UBM Polska sp. z o.o.

Z wykształcenia ekonomistka, studiowała m.in. w Szkole Głównej Handlowej oraz w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie, a także na Uniwersytecie Śląskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.