Agnieszka Ciupak dołączyła do zespołu GTC

Agnieszka Ciupak objęła stanowisko kierownika ds. wynajmu powierzchni biurowych w GTC S.A. Zajmie się koordynacją transakcji najmu wszystkich projektów biurowych GTC w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Ciupak dołączyła do zespołu GTC

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

6 cze 2013 15:11


Agnieszka Ciupak związana jest z rynkiem nieruchomości od 1998 roku. Wcześniej pracowała m.in. w UBM Polska Sp. z o.o. na stanowisku Leasing Manager i była odpowiedzialna za koordynację najmu powierzchni biurowych i handlowych. Ukończyła „Międzynarodowe Stosunki Ekonomiczne" Szkoły Głównej Handlowej, „Zarządzanie" PWSBiA oraz Kolegium Języków Biznesu ze specjalizacją „Język Niemiecki".

GTC jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 r. w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, na Słowacji i Ukrainie. GTC realizuje inwestycje i zarządza nimi w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości komercyjne o powierzchni ok. 950.000 mkw. netto i nieruchomości mieszkaniowe o powierzchni 300.000 mkw. Obecnie jest właścicielem ok. 612.000 mkw. powierzchni komercyjnej (z czego udział GTC wynosi 559.000 mkw.). Spółka posiada również  portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,1 mln mkw. powierzchni komercyjnej i 618.000 mkw. powierzchni mieszkaniowej. Łączne aktywa Grupy wynoszą ponad 2,1 mld euro. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.