Agnieszka Andrzejewska i Sebastian Pawłowski w zarządzie Komputronika Biznes

Stanowisko wiceprezesa Komputronik Biznes objął Sebastian Pawłowski. Do zarządu weszła również Agnieszka Andrzejewska.
REKLAMA
Puls HR Puls HR

Agnieszka Andrzejewska i Sebastian Pawłowski w zarządzie Komputronika Biznes

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

20 cze 2016 15:25


Sebastian Pawłowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na kierunku elektrotechnika i automatyka. Pracował m.in. w Emax i Sygnity. Od 8 lat związany jest z grupą kapitałową Komputronik.

Pawłowski zajmował się rozwojem rozwiązań aplikacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem systemów wspierających i optymalizujących procesy w organizacjach. Następnie rozpoczął pracę w spółce Movity – najpierw jako wiceprezes, a od 4 lat jako prezes. Z początkiem czerwca Sebastian Pawłowski dołączył do zarządu Komputronika Biznes, otrzymując funkcję wiceprezesa spółki.

- Objęcie nowego stanowiska jest ściśle związane z planowanym połączeniem spółek Movity i Komputronik Biznes w jedną organizację. Od lat współpracujemy w ramach realizowanych projektów, jednak scalenie spółek w jeden podmiot w naturalny sposób pozwoli osiągać nam lepsze efekty i w większym stopniu czerpać z dotychczasowych doświadczeń dwóch spółek. Ta synergia z pewnością będzie korzystna dla naszych klientów oraz partnerów biznesowych – komentuje Sebastian Pawłowski.

- Podstawowym obszarem mojej odpowiedzialności i aktywności biznesowej będzie rozwój sprzedaży projektowej oraz reorganizacja i rozwój obszarów wsparcia sprzedaży, wdrożeń, realizacji, utrzymania i serwisu – dodaje.

Do zarządu dołączyła także Agnieszka Andrzejewska, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku ekonomia o specjalności - polityka gospodarcza i strategie przedsiębiorstw. Pracę w Komputroniku rozpoczęła w 1999 roku na stanowisku handlowca. Później pełniła funkcje m.in. pełnomocnika ds. jakości, analityka finansowego oraz kierowała zespołem kontrolingu.

Obecnie Andrzejewska sprawuje funkcję wicedyrektora finansowego Komputronika oraz dyrektora finansowego Komputronika Biznes.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.