Property News

Agata Sekuła dyrektorem międzynarodowym w JLL

0 0
Agata Sekuła dyrektorem międzynarodowym w JLL
Agata Sekuła (fot.propertynews.pl)

Agata Sekuła – dyrektor Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych JLL w Europie Środkowo - Wschodniej awansowała ze stanowiska dyrektora regionalnego na dyrektora międzynarodowego (International Director).

Agata Sekuła jest drugą osobą i pierwszą kobietą w Europie Środkowo – Wschodniej z tytułem International Director, jak również jedną z 45 kobiet na świecie zajmujących tak wysokie stanowisko w JLL.

Agata Sekuła ma ponad 17 lat doświadczenia na rynku inwestycyjnym w segmencie nieruchomości handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Brała udział zarówno w transakcjach, których przedmiotem były pojedyncze obiekty, jak i portfele nieruchomości, transakcjach typu "sale and leaseback", negocjowaniu kredytów, a także w strukturyzacji i pozyskiwaniu kapitałów inwestycyjnych. Jest jednym z najbardziej uznanych ekspertów na rynku nieruchomości handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Zespół inwestycyjny pod jej kierownictwem sfinalizował transakcje o wartości ponad 7 mld euro.

- W tym roku tytuł Dyrektora Międzynarodowego otrzymało osiem osób w regionie EMEA. Jedną z nich jest Agata Sekuła i trudno wyobrazić sobie bardziej zasłużony awans. To właśnie Agata zbudowała od podstaw zespół inwestycyjny nieruchomości handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej i uczestniczyła w największych transakcjach kupna/sprzedaży obiektów handlowych w historii naszego rynku - komentuje Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL, dyrektor Działu Rynków Kapitałowych JLL w Polsce.

W trakcie swojej kariery Agata Sekuła doradzała w umowach kupna/sprzedaży centrów handlowych w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech, takich jak m.in. Silesia City Center w Katowicach, Manufaktura w Łodzi, Olimpia w Brnie, Magnolia i Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Promenada w Warszawie, Palac Flora w Pradze, Promenada Mall w Bukareszcie, Focus Mall w Bydgoszczy, Focus Park w Rybniku oraz wielu innych. Agata reprezentowała wiodących inwestorów handlowych w tej części świata. Z JLL związana jest od 1998 r.

Agata Sekuła jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.