Adam Wysocki objął stanowisko prezesa Regnonu

Na stanowisko prezesa zarządu Regnonu powołany został Adam Wysocki. Zastąpił on Ireneusza Króla.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adam Wysocki objął stanowisko prezesa Regnonu

PODZIEL SIĘ


Autor: KK

22 mar 2013 12:57


W ostatnim czasie (2011-2013) zasiadał w radzie nadzorczej spółki. W latach 2007-2013 był też wiceprezesem i dyrektorem inwestycyjnym.

Od 2000 do 2013 r. pracował także w Ideonie (dawniej Centrozap) kolejno na stanowiskach: starszego specjalisty w dziale controllingu, kierownika działu rozwoju, nadzoru właścicielskiego i inwestycji kapitałowych, dyrektora ds. inwestycji kapitałowych i rynku publicznego.Od października 2000 r. do stycznia 2007 r. pełnił funkcję członka zarządu CMS oraz prezesa.

Od lipca 1999 r. do stycznia 2000 r. pełnił funkcję referenta ds. kredytów w dziale kredytów w Invest-Banku, w oddziale regionalnym w Katowicach.

Adam Wysocki jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach). W 2004 r. otrzymał Dyplom Master of Business Administration w zakresie Zarządzania Finansami Międzynarodowymi w Wyższej Szkole Handlu i Finansów w Warszawie przy współpracy ze School of Business of University of Chicago oraz Erasmus University Rotterdam.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.