Adam Sawicki prezesem T-Mobile Polska

0 0
Adam Sawicki prezesem T-Mobile Polska
Adam Sawicki, fot. mat. pras.

Adam Sawicki został nominowany na stanowisko prezesa T-Mobile Polska, które obejmie z dniem 1 czerwca 2015 roku.

Adam Sawicki będzie raportował bezpośrednio do Claudii Nemat, członka zarządu Deutsche Telekom, odpowiedzialnej za Europę i Technologię. Zastąpi na tym stanowisku Zachariasa Piperidisa, członka zarządu ds. operacyjnych w Grupie OTE w Grecji, który od 1 listopada 2014 pełni również tymczasową funkcję prezesa T-Mobile Polska.

- Jestem przekonana, że Adam Sawicki, który stanie na czele T-Mobile Polska, to właściwy człowiek do zmierzenia się z polskim rynkiem i branżą telekomunikacyjną. Jego rozległe międzynarodowe doświadczenie w obszarach dla klientów biznesowych i indywidualnych oraz na stanowisku prezesa GTS Central Europe, wesprze integrację z GTS, który ostatnio pozyskaliśmy oraz idealnie wpisuje się w projekt „Lead in Business” – kluczowy element strategii DT - powiedziała Claudia Nemat, członek zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialna za Europę i Technologię.

- Już teraz chciałabym podziękować Zachariasowi Piperidisowi za jego ciężką pracę na stanowisku tymczasowego prezesa T-Mobile Polska. Wykazał się olbrzymim entuzjazmem w realizacji zadań na polskim rynku, na którym nie brakuje wyzwań – dodała Nemat.

Adam Sawicki jest obecnie dyrektorem generalnym i prezesem Netia. Od 2008 do 2011 roku był prezesem GTS Central Europe. W latach 2011-2012 pełnił funkcję dyrektora generalnego i prezesa Ruch Internet. Piastował wysokie stanowiska kierownicze w różnych spółkach grupy Telia (następnie TeliaSonera), zdobywał doświadczenie w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Polsce i na innych rynkach telekomunikacyjnych w Europie Centralnej.

W tym czasie brał udział w wielu projektach, w tym obejmujących strategiczne przekształcenia operatorów, zarówno na rynku obsługi klientów biznesowych (B2B), jak i indywidualnych (B2C). Sawicki karierę zawodową i międzynarodową rozpoczynał w 1996 roku w Telia Swedtel, w Sztokholmie, jako konsultant w departamencie rozwoju biznesu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (3)

 • w T-MOBILE to jest dopiero jazda na maksa, mobbing, zastraszanie, nieludzkie normy w departamencie obsługi klienta, zwolnienia itp...ludzie przechodzą prawdziwą gehennę od kilku już lat, a firma usiłuje w ten sposób osiągnąć pozycję lidera na rynku, co nigdy, zaprawdę nigdy jej się nie uda....MOBILE TO NOWOCZESNY NAZISTOWSKI OBÓZ PRACY i odradzam z całą stanowczością podpisywanie z tą firmą jakichkolwiek umów, oszukują i okradają własnych pracowników, a jeszcze bardziej okradają klientów...propaganda w firmie stanowi inaczej mieniąc się najlepszym Call Center w Polsce ! KŁAMSTWO I OBŁUDA w sieci T-MOBILE !!!
 • Nie trzeba czekać. Od wczoraj rana sie dzieje
 • No to sie bedzialo w TMPL, wytoczy sie tyle scietych glow na Marynarska ze ulica bedzie zablokowana przez tydzien...

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.