dlahandlu.pl

Adam Manikowski dyrektorem zarządzającym Tesco Polska

0 0
Adam Manikowski dyrektorem zarządzającym Tesco Polska
Adam Manikowski (fot.PTWP)

Adam Manikowski został mianowany dyrektorem zarządzającym Tesco w Polsce. Pracę w Tesco rozpoczął w styczniu 2013 r. jako dyrektor operacyjny w Chinach.

Adam Manikowski pracę w Tesco rozpoczął w styczniu 2013 r. jako dyrektor operacyjny w Chinach. zaś od lipca 2014 piastował stanowisko wiceprezesa ds. operacyjnych Tesco Polska.

Przed dołączeniem do Tesco pracował jako dyrektor marketingu w Jeronimo Martins, gdzie odpowiadał m.in. za proces rebrandingu sieci Biedronka. Jest absolwentem studiów MBA Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign.

Przypomnijmy, z końcem marca z Tesco Polska odszedł Ryszard Tomaszewski, który był prezesem zarządu sieci w Polsce przez ostatnich 9 lat, zaś w Tesco stworzono jeden zespół zarządzający czterema rynkami w Europie Centralnej, czyli Polską, Czechami, Słowacją i Węgrami, na którego czele stanął David Morris, dotychczasowy prezes czeskiego oddziału brytyjskiej sieci. Nowy zarząd wspierać będą zespoły lokalne w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Sieć Tesco zarządza ok. 1000 sklepów w Europie Centralnej, w tym Polsce siecią ok. 450 hiper- i supermarketów. Na Słowacji działa ponad 150 placówek Tesco, a na rynkach czeskim i węgierskim po około 200.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Dysponuję bonem promocyjnym na zakup Metaxy 700 ml + dwie szklanki, ważnym do 31.12.15. Jest to bonus za regularne korzystanie z karty stałego klienta. Przez grudzień regularnie odwiedzałam Tesco przy KEN 14 w Warszawie, dooytywałam się o towar i.......duże nic. Panie Dyre,torze, te 6 zł bonusu i nawet te szklanki mogę darować, ale gdzie honor firmy?
  • i doprowadził do upadku tesco. hamstwo nic wiencej

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.