Adam Lorens dołączył do Sun & Snow

6
Adam Lorens dołączył do Sun & Snow Adam Lorens (fot.linkedin.com)
Adam Lorens objął stanowisko specjalisty ds. sprzedaży apartamentów w Sun & Snow.


REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adam Lorens dołączył do Sun & Snow

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

6 gru 2017 7:37


Adam Lorens od 5 lat związany jest ze sprzedażą. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywał między innymi jako manager oddziału w Home Broker, gdzie odpowiadał za sprzedaż na rynku pierwotnym oraz wtórnym, skupiając się na segmencie klienta inwestycyjnego.

W firmie Metrohouse zarządzał działem sprzedaży rynku pierwotnego na terenie całej Polski i odpowiadał za portfel ponad 100 inwestycji oraz zespół 600 doradców. Pracował także dla dilerów motoryzacyjnych takich marek samochodowych jak Jaguar, Land Rover, Kia, Subaru i Mitsubishi.

Do Sun & Snow Adam Lorens wnosi również doświadczenie zdobyte w firmach NewTownConcept oraz Flathunters, gdzie pracował jako koordynator sprzedaży i project manager odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów deweloperskich oraz szkolenia produktowe.

- Sprzedaż apartamentów jest jednym z trzech głównych obszarów działalności grupy Sun & Snow – powiedział Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow, komentując dołączenie nowej osoby. – Mamy coraz więcej nowych inwestycji w portfelu, w tym pierwszy apartamentowy na Mazurach w Karwicy oraz w Białce Tatrzańskiej, dlatego szukaliśmy odpowiedniej osoby, która wesprze wiedzą i doświadczeniem nasz dział sprzedaży - dodał.

Adam Lorens jest absolwentem Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.