wnp.pl

Adam Kłapszta nowym wiceprezesem ZE PAK

0 0
Adam Kłapszta nowym wiceprezesem ZE PAK
Fot. PTWP (Paweł Pawłowski)

Rada nadzorcza Zespołu Elektrowni Pątnów Adamów Konin (ZE PAK) 8 kwietnia 2016 r. podjęła uchwałę o powołaniu Adama Kłapszty w skład zarządu spółki i powierzeniu mu funkcji wiceprezesa zarządu. Uchwała weszła w życie z chwilą podjęcia.

Adam Kłapszta jest absolwentem kierunku „Ekonomika i Organizacja Produkcji” na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

W latach 1996 - 1999 pracował w Powszechnej Kasie Oszczędności Bank Polski S.A. Oddział Regionalny w Lublinie, gdzie zajmował kolejno stanowiska starszego inspektora kredytowego ds. obsługi klientów instytucjonalnych a następnie kierownika wydziału bezpośredniej obsługi klienta.

Od grudnia 1999 roku do października 2000 roku pracował jako relationship manager w dziale corporate banking Deutsche Bank Polska oddział w Lublinie, a następnie, do sierpnia 2006 roku jako account manager w dziale global transaction banking Deutsche Bank Polska Centrala.

Od 2006 roku rozpoczął pracę w Polkomtel, gdzie najpierw do 2012 roku zajmował stanowisko kierownika sekcji płynności w Departamencie Skarbu, a następnie, od 2012 roku do końca 2015 roku pełnił funkcję dyrektora Departamentu Skarbu.

Od stycznia 2015 roku do chwili obecnej Adam Kłapszta zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora Skarbu i Polityki Finansowej Grupy Cyfrowy Polsat. Od kwietnia 2012 roku do chwili obecnej pełni również obowiązki członka Rady Dyrektorów Polkomtel Finance AB.

ZE PAK zapewnia, że Adam Kłapszta posiada bogate doświadczenie i kompetencje m.in. w obszarze pozyskiwania kapitału – organizacji kredytów bilateralnych/syndykowanych/Club Deal oraz emisji obligacji, nadzoru nad przestrzeganiem zapisów umów kredytowych, zarządzania ryzykiem walutowym i ryzykiem stopy procentowej, zarządzania płynnością, budowania relacji biznesowych oraz prowadzenia skomplikowanych negocjacji z polskimi i zagranicznymi bankami.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.