www.portalspozywczy.pl

Adam Dyszyński nowym dyrektorem zarządzającym w Atlanta AM

0 0
Adam Dyszyński nowym dyrektorem zarządzającym w Atlanta AM

Spółka Atlanta AM, dystrybutor makaronów i innych produktów śródziemnomorskich, ma nowego dyrektora zarządzającego - Adama Dyszyńskiego, byłego prezesa Heinz w Polsce.

Atlanta AM jest wyłącznym importerem i dystrybutorem takich marek, jak Melissa, Primo Gusto, czy Tomatera.

Atlanta AM jest firmą należącą do greckiej grupy Melissa Kikizas, jednego z czołowych producentów makaronów w Europie. Zarząd Melissa Kikizas, dostrzegając potencjał polskiego rynku, a także mając na uwadze dynamiczny rozwój firmy w kolejnych segmentach, szczególnie wysokogatunkowej oliwy z oliwek oraz oliwek, postanowił powierzyć stery Atlanta AM doświadczonemu menedżerowi - Adamowi Dyszyńskiemu.

- Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z panem Adamem Dyszyńskim. To ceniony fachowiec z ogromną praktyką - uczestniczył w rozwoju nowoczesnego handlu w Polsce, posiada 18 letnie doświadczenie zdobyte w czołowej korporacji międzynarodowej z branży spożywczej. Liczymy, że korzystając z know - how i zaplecza biznesowego Kikizas wprowadzi spółkę Atlanta na wyższy poziom. Polska jest jednym z naszych priorytetowych i dobrze rokujących rynków - podsumowuje Alexandros Kikizas, prezes zarządu Melissa Kikizas.

- Gwarantowanie jakości w każdym wymiarze działalności firmy to dla mnie podstawowe wyzwanie związane z rozwojem firmy Atlanta - mówi Adam Dyszyński.

Atlanta AM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce artykułów spożywczych grupy Melissa - Kikizas S.A. - makaronów marki Melissa i Primo Gusto, produktów pomidorowych Tomatera oraz szerokiej gamy oliwy z oliwek i oliwek marki Melissa. Spółka jest kontrolowana przez Melissa - Kikizas Foodstuff Company, która z obrotami rzędu 70 mln euro i przeszło 240 pracownikami należy do wiodących firm branży spożywczej w Grecji. Kikizas jest firmą rodzinną, obecnie zarządzaną przez trzecie pokolenie właścicieli.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.