Adam Cich na czele CECED Polska

0 0
Adam Cich na czele CECED Polska

Adam Cich, dyrektor generalny Electrolux w Europie Środkowo-Wschodniej, został wybrany na stanowisko prezesa CECED Polska. Jako Prezes związku pracodawców zrzeszających producentów AGD w Polsce, prowadzi jego sprawy i reprezentuje go w relacjach z podmiotami zewnętrznymi.

- Firmy produkujące sprzęt AGD to bardzo silna część polskiej gospodarki. Wraz z poddostawcami sektor zatrudnia kilkadziesiąt tysięcy osób. Polska jest obecnie największym producentem sprzętu AGD w Europie, a ponad 80 proc. produkcji trafia na eksport. Moim zadaniem, jako prezesa CECED Polska, będzie dalsza praca nad zapewnieniem branży AGD należnego jej miejsca w polskiej gospodarce, a także działania mające na celu tworzenie dalszych zdrowych podstaw do rozwoju naszego sektora w Polsce - mówi Adam Cich, nowo wybrany prezes CECED Polska.

Adam Cich rozpoczął karierę w firmie Electrolux Poland w 1996 roku jako dyrektor handlowy. W 2010 r. objął stanowisko dyrektora generalnego Electrolux Poland. Od kwietnia b.r. Adam Cich jako dyrektor generalny Electrolux w Europie Środkowo-Wschodniej, odpowiada za tworzenie i realizowanie strategii sprzedażowej firmy w 23 krajach - w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii i Ukrainie, a także Czechach, Słowacji, Węgrach, Słowenii, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Czarnogórze, Chorwacji, Bośni, Albanii i Grecji oraz WNP, w tym Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Uzbekistanie i Turkmenistanie.

Adam Cich jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziałach: handel zagraniczny oraz marketing i zarządzanie. Ukończył też studia MBA na University of Illinois.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.